GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sea of Thieves

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Sea of Thieves
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Sea of Thieves:

Yo-ho-ho! Dvíhame plachty a ide sa rabovať! Sea of Thieves sľubuje zábavnú a prepracovanú "hru" na pirátov, kde si spolu s kamarátmi zložíte svoju posádku a v on-line bitkách sa postavíte na mori a na súši konkurenčným posádkam. Hrať proti sebe môžu hráči na XBOX ONE a Windows 10.

INOVATÍVNE PRVKY
Utvorte s ďalšími hráčmi pirátsku posádku, ktorá ťahá za jeden povraz, plní spoločné úlohy a delia sa o korisť. Vydáte sa na veľkolepé výpravy za legendárnymi artefaktami a ukrytými pokladmi, stále ale budete vedieť, že niekde za obzorom na vás číha hrozba - ostatní hráči. Pod akou vlajkou plávajú? A čo od vás chcú?

STAŇTE SE PIRÁTMI
Sea of Thieves je hrou v znamení slobody, kamarátstva, dobrodružstva a napätia a ponúka tak dokonalý pirátsky zážitok. Utvorte s priateľmi pirátsku posádku a vydajte sa na výpravy s cieľom objavovať svet či vyhľadávať strety. Dokončením výprav získate zlato, zvýšite svoju reputáciu vo svete Sea of Thieves a o krôčik sa priblížite k statusu pirátskej legendy!

ROZVÍJAJÚCE SA DOBRODRUŽSTVO
Hráči si mohli Sea of Thieves už vyskúšať vďaka technickému alfatestu. Ide o unikátny prístup k vývoju AAA hry, ktorá sa tak formuje a ďalej rozvíja vďaka nápadom a pripomienkam komunity. Nové spôsoby hrania budú odhaľované postupne s vývojom tamojšieho sveta.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Sea of Thieves:

video na YouTube

Recenzie Sea of Thieves:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Sea of Thieves je hrou, na kterou jsme se dlouho těšili. Ti, co sledovali informační videa od samého začátku, dostanou přesně to, co očekávali. Pro hráče nedotknuté PR propagací se může dostavit zklamání. Nejedná se totiž o akční titul, ale o hraní si na dobrodruhy, a to holt nemusí sednou každému.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (XBOX1)
Just Dance 2021 (XBOX1)
49,99€
32,99€