GameExpres.sk
  Prihlásenie

Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition
Kategória:akcia tombraider indy
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition:

DEFINITIVE EDITION OBSAHUJE
- základnú hru Shadow of the Tomb Raider
- 7 rozšírení (The Forge, The Pillar, The Nightmare, The Prince of Survival, The Serpent´s Heart, The Grand Caiman, The Path Home)

Lara Croft vstupuje do ďalšej kapitoly svojho života. V Shadow of the Tomb Raider sa v koži neohrozenej hrdinky pozrieme do Mexika a k mayským pyramídam, kde bude zachraňovať svet pred apokalypsou. V Definitive Edition nájdete všetkých 7 rozširujúcich misií spoločne so základnou hrou.


OVLÁDNITE DŽUNGĽU
K prežitiu musíte ovládnuť nástrahy jedného z najnebezpečnejších miest na planéte a ovládnuť okolité prostredie. Nebol by to Tomb Raider, aby ste nemohli preskúmavať okolité prostredie a tak vás čakajú podvodné lokácie plné trhlín a hlbinných tunelov.

Shadow of the Tomb Raider

SPLYNUTIE S OKOLÍM
Splynutie s džungľou je ďalší spôsob ako prežiť nástrahy, ktoré vám zelené peklo bude klásť do cesty. Lara, proti ktorej stojí okolité prostredie v jasnej presile, sa musí naučiť využívať džungľu vo svoj prospech. Robte rýchle útoky alebo sa v okamihu vytraťte ako jaguár, využívajte bahno pre kamufláž a šírte v nepriateľoch strach a rozpútajte tak chaos.

 + darček tričko + magnetka s otváračom + DLC

ODHAĽTE ŽIJÚCU HISTÓRIU
Ďalšou z klasických činností v hrách s Larou Croft je skúmanie hrobiek. Hrobky sú teraz ešte oveľa desivejšie než predtým a ich dosiahnutie vyžaduje pokročilé techniky a zručnosti. Akonáhle sa ocitnete vo vnútri, budete obklopení smrtiacim puzzle. Objavte mesto skryté hlboko v džungli a preskúmajte obrovský svet plný neuveriteľných lokácií.

0219_cenegazdielaj na:

Video / Ukážka Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Shadow of the Tomb Raider - Definitive Edition:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Shadow of the Tomb Raider potěší všechny fanoušky restartu dobrodružství Lary Croft, ale také ničím výjimečným nepřekvapí. V kulisách peruánské džungle dostanete očekávanou zábavu okořeněnou kvalitními prostorovými hádankami, jež občas zbrzdí sporadické bugy. Třetí Tomb Raider tak nabízí slušnou zábavu, avšak na špičku žánru nedosahuje.
TOVAR SKLADOM
zobraziťMotoGP 19 PROMO BAZÁR (XBOX1)
MotoGP 19 PROMO BAZÁR (XBOX1)
48,99€
25,00€