GameExpres.sk
  Prihlásenie

Shadow of the Tomb Raider + darček tričko + magnetka s otváračom + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Shadow of the Tomb Raider
Kategória:akcia tombraider indy
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

AKCIA :

Veľkosť trička zadajte do poznámky pri vytváraní objednávky. Pokúsime sa vyhovieť. Veľkosti sú: L, XL a 2XL.

AKCIA :

POPIS Shadow of the Tomb Raider:

Lara Croft vstupuje do ďalšej kapitoly svojho života. V Shadow of the Tomb Raider sa v koži neohrozené hrdinky pozrieme do Mexika a k mayským pyramídam.

OVLÁDNITE DŽUNGĽU
K prežitiu musíte ovládnuť nástrahy jedného z najnebezpečnejších miest na planéte a ovládnuť okolité prostredie. Nebol by to Tomb Raider, aby ste nemohli preskúmavať okolité prostredie a tak vás čakajú podvodné lokácie plné trhlín a hlbinných tunelov.

Shadow of the Tomb Raider

SPLYNUTIE S OKOLÍM
Splynutie s džungľou je ďalší spôsob ako prežiť nástrahy, ktoré vám zelené peklo bude klásť do cesty. Lara, proti ktorej stojí okolité prostredie v jasnej presile, sa musí naučiť využívať džungľu vo svoj prospech. Robte rýchle útoky alebo sa v okamihu vytraťte ako jaguár, využívajte bahno pre kamufláž a šírte v nepriateľoch strach a rozpútajte tak chaos.

 + darček tričko + magnetka s otváračom + DLC

ODHAĽTE ŽIJÚCU HISTÓRIU
Ďalšou z klasických činností v hrách s Larou Croft je skúmanie hrobiek. Hrobky sú teraz ešte oveľa desivejšie než predtým a ich dosiahnutie vyžaduje pokročilé techniky a zručnosti. Akonáhle sa ocitnete vo vnútri, budete obklopení smrtiacim puzzle. Objavte mesto skryté hlboko v džungli a preskúmajte obrovský svet plný neuveriteľných lokácií.

0219_cenega


zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

Konzola Xbox One

Video / Ukážka Shadow of the Tomb Raider:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Shadow of the Tomb Raider:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Shadow of the Tomb Raider potěší všechny fanoušky restartu dobrodružství Lary Croft, ale také ničím výjimečným nepřekvapí. V kulisách peruánské džungle dostanete očekávanou zábavu okořeněnou kvalitními prostorovými hádankami, jež občas zbrzdí sporadické bugy. Třetí Tomb Raider tak nabízí slušnou zábavu, avšak na špičku žánru nedosahuje.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť