GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sherlock Holmes: Crime & Punishments

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Sherlock Holmes: Crime & Punishments
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Sherlock Holmes: Crime & Punishments:

Na začiatku roka uchvátil Sherlock Holmes, šesťdielna videoherná séria pre PC, milióny hráčov po celom svete. V roku 2012 opustilo posledné vyšetrovanie slávneho detektíva – Odkaz Sherlocka Holmesa – tradičná hrateľnosť typu point&click a revolučne vytvorilo pravý herný zážitok z pohľadu tretej osoby, ktorý bol vhodný na konzoly i PC. Tento titul si vyslúžil chválu zo strany hráčov i kritikov napriek drobným technickým chybám a predstavil slávneho detektíva širšiemu publiku.

Nová hra Sherlock Holmes s podtitulom Zločin a trest na tento úspech nadviaže a prinesie dôležité zmeny čo do grafiky a zážitkov. Po prvýkrát v histórii opustí Frogware Studios svoj vlastný grafický engine. Najnovšie dobrodružstvo Sherlocka Holmesa pobeží na Unreal Engine 3 od spoločnosti Epic, vďaka čomu v kvalite grafiky výrazne predbehne predošlé diely.

Prostredie bude reálnejšie a detailnejšie vďaka dynamickému nasvieteniu a tieňom. Tento engine hre tiež umožní ťažiť z mnohých technológií, ako je napríklad veľmi schopný nástroj animácií pre hladší pohyb a prechod medzi animáciami, tieňovanie v skutočnom čase, systém častíc a pokročilé efekty postprocessingu.

Na rozdiel od predošlých dobrodružstiev Sherlocka Holmesa nebudete počas vyšetrovania iba divákom. Teraz ste na ťahu vy, aby ste sa stali Sherlockom Holmesom a viedli svoje vlastné vyšetrovanie – a to hneď niekoľko, pretože v skutočnosti vás čaká hneď 6 napínavých prípadov! Vraždy, zmiznutia, krádeže a ďalšie vyšetrovania vám predstavia špičku detektívneho žánru. Tieto prípady budú vašim denným chlebíčkom, presne podľa vzoru románov od Conana Doyla.

Každý prípad ponúka hráčom skutočnú slobodu, pretože to oni budú musieť robiť dôležité morálne rozhodnutia miesto toho, aby uplatňovali spravodlivosť podľa pravidiel. Všetky rozhodnutia majú vplyv na hru a nielen, že ovplyvňujú reputáciu vašej postavy, ale tiež prinesú realistické a občas nečakané následky. Budete musieť niesť následky svojich rozhodnutí, pretože Zločin a trest ponúka vzrušujúci systém akcií a následkov, ktoré hráča donúti dvakrát merať a raz rezať. Každé rozhodnutie má skutočnú hĺbku.

Zločin a trest ponúka až 10 rôznych koncov 6. veľkých prípadov, z ktorých sa hra skladá, čo je ambiciózna ponuka, ktorá vytvára nový herný zážitok. V Zločine a treste sa hráči ujmú úlohy Sherlocka Holmesa v úplne novej podobe. Vývojári z Frogwares opustili klasického Sherlocka Holmesa inšpirovaného filmami z 60. rokov a nahradili ho modernejšou postavou, ktorá dokonale zodpovedá novým umeleckým ambíciám hry.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Sherlock Holmes: Crime & Punishments:

video na YouTube

video na YouTube

Ďalšia video ukážka č. 3

Recenzie Sherlock Holmes: Crime & Punishments:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments potěší čtenáře detektivek, fanoušky postavy viktoriánského podivína a samozřejmě adventuristy, kteří hltají každý kvalitní počin. Pokud přivřete oko nad některými chybkami, tak vás čeká kvalitní zážitek.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments představuje špičku detektivního žánru. Nejen, že se vžijete do role slavného detektiva, ale také budete právě tím, kdo povede případ. Je na vás, jestli třeba půjdete nejdřív do Scotland Yardu, nebo na místo činu. To všechno ve skvělé grafice se skvělým dabingem. Snad jen kdyby to všechno bylo delší.
Recenzie na Zing.cz » (60%)
V podstatě nám Focus Home Interactive nepřinesl nic nového ani příběhově přelomový titul, ale za to lépe zpracovaný. Celkově jsem si tuto detektivku užil, akorát mi trošku vadila menší originalita a příliš okatě braní inspirace z jiných titulů. Zarytý fanda detektivek nešlápne vedle a ten co detektivním titulům neholduje zpříjemní volný čas.
TOVAR SKLADOM
zobraziťSuper Luckys Tale (XBOX1)
Super Luckys Tale (XBOX1)
26,99€
17,99€