GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sleeping Dogs (Definitive Edition)

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Sleeping Dogs (Definitive Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 42,99€

POPIS Sleeping Dogs (Definitive Edition):

Definitívna edícia recenzentmi oceňovanej akčnej adventúry, odohrávajúcej sa v otvorenom svete, je konverziou hry pre novú generáciu konzol a pre PC. Všetkých 24 predtým vydaných DLC bolo integrovaných do hry a to vrátane epizódy Year of the Snake, ktorá rozširuje príbeh hry a hororovej Nightmare in North Point. Vďaka mnohým technologickým zásahom, vylepšenej grafiky i zvuku, je herný Hongkong ako živý.

Neónové mesto prekypuje životom. Avšak v exotických lokalitách Hongkongu, v jeho rušných uliciach a trhoch, sa skrývajú jedny z najmocnejších a najnebezpečnejších kriminálnych organizácií na svete: známe triády. Hrajte ako policajt v utajení Wei Shen a zničte triády zvnútra! Najprv musíte dokázať, že na to máte. Páchate brutálne zločiny a postupne šplháte po rebríčku organizácie nahor.

Zničte svojich protivníkov v brutálnom súboji jeden na jedného za použitia bezkonkurenčného systému bojových umení. Ovládnite ulice Hongkongu víťazstvom v nelegálnych pouličných pretekoch a vzápätí ho zničte prestrelkách. Hongkong predstavuje v Sleeping Dogs ultimátne ihrisko. V utajení sa hrá podľa iných pravidiel.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Sleeping Dogs (Definitive Edition):

video na YouTube

Recenzie Sleeping Dogs (Definitive Edition):

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Jsou hry, které vymýšlejí nové světy. Jsou hry, které se pohodlně vezou na úspěchu konkurentů. A pak jsou tu hry, které se nebojí zkoušet něco nového, jít proti proudu a kašlat na úspěchy žánrově podobných titulů. Studio United Front Games mělo dostatečně velké koule a to se podepsalo na jednom z největších překvapení posledních několika let. Mít Sleeping Dogs na poličce je povinností.
Recenzie na gamesite.sk » (60%)
TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (XBOX1)
Just Dance 2021 (XBOX1)
49,99€
32,99€