GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sniper: Ghost Warrior Contracts CZ + darček Soundtrack + artbook

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Sniper: Ghost Warrior Contracts CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:

AKCIA :

POPIS Sniper: Ghost Warrior Contracts CZ:

Vychutnajte si čistokrvnú odstreľovačskú hru v drsných podmienkach modernej Sibíri v napínavých misiách, ktoré možno hrať znova a znova, a vyskúšajte si celkom nový systém uzatvárania kontraktov, ktorý podporuje strategické myslenie.

RÔZNORODOSŤ PREDOVŠETKÝM
Kontrakty prinášajú dokonale strihané misie s jasnou hlavnou úlohou a pevne danou peňažnou odmenou, s možnosťou bonusových zárobkov za plnenie vedľajších úloh. So stovkami možností likvidácie rôznorodých cieľov privádzajú kontrakty herné odstreľovanie na vrcholnú úroveň.

Sniper: Ghost Warriors Contracts

ZNOVUHRATEĽNOSŤ
Preberte úlohu plateného kontraktora, nájomného zabijaka, a pokorte svojich súperov. Otvorené kontrakty, odmeny aj vedľajšie misie silne nabádajú k opätovnému hraniu, plneniu cieľov aj hromadeniu odmien a hotovosti nutných k modernizáciám. Majte sa na pozore pred ďalšími ostreľovačmi, ktorí vaše dokonale rozvrhnuté plány bez rozpakov sabotujú.

snajpr

REALISTICKOSŤ
Pokročilý režim puškohľadu ponúka realistický zážitok odstreľovania radu rôznorodých cieľov aj stoviek spôsobov zabitia. Prepracované herné rozhranie aj priehľadový displej vám umožní taktické označenie nepriateľov určených k likvidácii.

sniper

BOHATÝ ARZENÁL
K dispozícii máte arzenál nových zariadení, medzi ktorými nechýbajú drony, diaľkovo ovládané odstreľovacie veže, nálože alebo jedovatý plyn! Ukážte svoje schopnosti zakrádania sa a likvidujte protivníkov tichým spôsobom, čo vám prinesie odmenu za strategický postup hrou.

odstřelovač

NEHOSTINNÉ PROSTREDIE
Stretnite sa s brutálnou divočinou ruskej Sibíri a bojujte o prežitie v snehom zasypaných horách, bujných lesoch i tajných základniach ukrytých na horských svahoch. Pustite sa do online hrania režimov tímového deathmatchu na nových a jedinečných mapách, ktoré preveria vaše ostreľovacie schopnosti.

ghost střílečka

zdielaj na:

Video / Ukážka Sniper: Ghost Warrior Contracts CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť