GameExpres.sk
  Prihlásenie

Space Hulk: Tactics

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Space Hulk: Tactics
Kategória:strategie tahy takticke
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 34,99
Aktuálna cena : 31,99€

POPIS Space Hulk: Tactics:

Space Hulk: Tactics je vernou adaptáciou stolovej hry Space Hulk zasadenej do univerza Warhammer 40,000, ktorá do kultovej klasiky vnáša jedinečný obrat. Vyrazte do krvavých bitiek v ohromných vesmírnych vrakoch tvorených pokrútenou spleťou asteroidov, bludných vesmírnych korábov a trosiek - veďte elitnú jednotku Terminátorov hviezdnej pechoty Adeptus Astartes alebo ovládajte húf smrtonosných Genestealers. Ktorú stranu si zvolíte?

DVE KAMPANE
Prebojujte sa dvoma odlišnými príbehovými kampaňami: stojte na čele jednotky Blood Angels, ktorú si môžete v priebehu hrania prispôsobiť, alebo prvýkrát v histórii hry Space Hulk ovládajte Genestealers!

Space Hulk: Tactics stojí na pravidlách populárnej stolovej hry, ale s novým prvkom v podobe jedinečného systému kariet. Karty prinášajú ďalšie spôsoby, ako si môžete prispôsobiť svoju jednotku, a umožnia vám zvrátiť priebeh bitky vďaka silným schopnostiam, ktoré, ak ich použijete v správnu chvíľu, spúšťajú rozhodujúce efekty.

povanocni18

SÚŤAŽENIE S OSTATNÝMI
Otestujte svoje zručnosti proti ostatným hráčom v rozsiahlej súťažnej online kampani. Ovládajte húf Genestealerov alebo si vytvorte vlastnú jednotku v rámci jednej zo štyroch dostupných kapitúl hviezdnej pechoty Adeptus Astartes - Blood Angels, Star Wolves, Ultramariňákov alebo Dark Angels. Hra obsahuje vstavaný intuitívny nástroj pre tvorbu máp, ktorý vám umožní vytvárať vlastné originálne mapy s upravenými cieľmi a zdieľať ich s ostatnými hráčmi!

space hulk tactics

zdielaj na:

Video / Ukážka Space Hulk: Tactics:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťWWE 2K19 (XBOX1)
WWE 2K19 (XBOX1)
29,99€
19,99€