GameExpres.sk
  Prihlásenie

Spyro Reignited Trilogy

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Spyro Reignited Trilogy
Kategória:arkada detska plosinovka
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

Na disku je len prvý diel trilógie, zvyšok sa sťahuje formou updatu z internetu.
POPIS Spyro Reignited Trilogy:

Najznámejší fialový dráčik je späť! Spyro Reignited Trilogy zahrnie vylepšené diely Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto 's Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Všetky tri podporujú pohyb pomocou analógových páčok, majú novú kameru a ďalšie moderné funkcie. Celkom sa môžete tešiť na viac ako 100 úrovní.

Spyro THE DRAGON
Gnasty Gnorc sa vrátil z exilu a rozpútal zlú mágiu v Dračej ríši, uväznil draky v kryštáli a so svojou armádou Gnorcov sa chystá ovládnuť všetko. V tom mu ale chcú zabrániť Spyro, posledný slobodný drak a jeho kamarát Sparx. V dobrodružstve za oslobodením všetkých drakov musí táto podarená dvojka prejsť neraz nástrahou, poraziť mnoho nepriateľov a v neposlednom rade vyriešiť hŕbu hádaniek, ktoré sa po ceste objavia.

Spyro 2: RIPTO’S RAGE
Spyro bol privedený do krajiny Avalar, aby porazil zlého čarodejníka Ripta, ktorý v Avalare rozpútal desivú vojnu. Na Spyrovi je zachrániť zajatcov, poraziť sluhov zlovolného Ripta a priniesť Avalaru vytúžený mier. V tomto svojom dobrodružstve má Spyro nové útoky a pohyby, ktoré mu pomôžu preraziť skrz hordy nepriateľov a splniť tak svoju úlohu.

Spyro: YEAR OF THE DRAGON
Dračia ríša oslavuje "Rok Draka", keď sa zrazu objaví záhadne odetá postava a ukradne všetky dračie vajcia. Pod kúzlom zlej čarodejnice stráži armáda Rhynocov unesené vajcia v Zabudnutej ríši. S novými, ale aj starými priateľmi sa Spyro vydáva na cestu za záchranou stratených vajec! Medzi novinky patrí nejedna výzva, na čele s jazdou na skateboarde alebo boxovaním.

zdielaj na:

Video / Ukážka Spyro Reignited Trilogy:

video na YouTube

Recenzie Spyro Reignited Trilogy:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Spyro Reignited Trilogy je přesně takový remaster, jaký si tato legenda zaslouží. Řemeslná přesnost detailů a láska s jakou vývojáři přistoupili k tvorbě této hry, z ní dělá povinnost pro každého fanouška fialového draka a kvalitní pohled do herní historie pro všechny nováčky. Nebýt některých drobností jako absence titulků, neposlušné kamery a občasných old school prvků, hra by bez potíží dosáhla maximálního hodnocení.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť