GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Star Wars Jedi: Fallen Order

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order
Kategória:akčná adventúra
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 63,99
Aktuálna cena : 36,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 03.05.2020 alebo do vypredania zásob.

POPIS Star Wars Jedi: Fallen Order:

Autori série Titanfall z Respawn Entertainment predstavujú novú akčnú adventúru, ktorá ponúkne originálny príbeh zo sveta Star Wars. Dej sa bude otočiť okolo padawana, ktorý prežil tragické udalosti z filmovej epizódy III a uskutočnenie príkazu 66. Pôjde o hru pre jedného hráča, bez mikrotransakcií.

SILA JE VŠADE
Ovládnite svoj um ovládania svetelného meča v dômyselných útokoch, blokovaní a vyhýbaní sa nepriateľom. Vaša zbraň a Sila je to, čo správny Jedi potrebuje na zvládnutie akejkoľvek prekážky. Pri zdokonaľovaní vašich schopností sa môžete tešiť na bitky ako vo filmoch. Hráči musia k nepriateľom pristupovať strategicky, prehodnotiť silné a slabé stránky súpera a chytro využiť svoj tréning rytiera Jedi.

Star Wars Jedi: Fallen Order - Deluxe Edition (PS4)

NOVÝ PRÍBEH ZO SVETA STAR WARS
Fanúšikovia sveta Hviezdnych vojen určite spoznajú nejednu ikonickú oblasť, zbraň, vybavenie a nepriateľa, zatiaľ čo stretnú celý rad nových postáv, droidov a navštívia nové lokácie. Dej sa odohráva po rozkaze 66 a vy ste jedným z posledných Jediov.

hvězdné války

GALAXIE VÁS OČAKÁVA
Preskúmajte prastaré lesy, veterné útesy a strašidelné džungle kedy chcete a vydajte sa na dobrodružstvo známou galaxiou. bola zhabaná Impériom a ako utečenec musíte bojovať o svoje prežitie, zatiaľ čo skúmate záhadu dávno vyhynutej civilizácie v snahe vzkriesiť z popola rád rytierov Jedi.

zdielaj na:

Video / Ukážka Star Wars Jedi: Fallen Order:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťBattlefield V (XBOX1)
Battlefield V (XBOX1)
43,99€
23,99€