GameExpres.sk
  Prihlásenie

State of Decay 2

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One State of Decay 2
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS State of Decay 2:

State of Decay 2 sa opäť stane akciou z pohľadu tretej osoby v otvorenom svete s pevnými survival základmi. Celé prostredie v State of Decay 2 bude väčšie, ešte nebezpečnejšie a viac nepredvídateľné. Tak ako v pôvodnej hre, aj tu sa zaznamenávajú vaše rozhodnutia, ktoré sa následne odrážajú v udalostiach, čo vytvára unikátny zážitok pri každom hraní.

V State of Decay 2 hrá veľkú úlohu kooperácia až pre štyroch hráčov a multiplayer, pretože sa na nebezpečnú cestu nebudete musieť vydať iba sami, ale aj s kamarátmi. Už tu nenájdete preddefinovaného hrdinu, pretože vašou úlohou bude hrať za celú komunitu. každá postava bojujúca o život je v hre jedinečným charakterom s unikátnym mixom jeho schopností a správania, ktoré určujú, čo dokáže, môže a je ochotný spraviť. Hra aj preto ponúkne dynamický systém rastu pre postavy a základne, čo v spojení s príbehom ovplyvňovaným vašimi rozhodnutiami prináša rôzne dramatické udalosti. Práve RPG prvky v hre sú jej veľmi dôležitou súčasťou, pretože opäť len s vašimi rozhodnutiami si získate ďalšie vylepšenia, ktoré budú mať vplyv na vás, ale aj na celú komunitu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka State of Decay 2:

video na YouTube

Recenzie State of Decay 2:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Revoluce se nekoná. Místo toho přichází survival titul, který i přes pár dobrých nápadů je sžírán zaživa naprosto průměrným zpracováním, absencí atmosféry a mnoha bugy a celkovými nedodělky. Naštěstí přichází s pár originální nápady při stavbě základny, dobře zpracovaným ozvučením a přijatelnou cenou.
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (XBOX1)
PGA Tour 2K21 (XBOX1)
59,99€
47,99€