GameExpres.sk
  Prihlásenie

Strange Brigade + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Strange Brigade
Kategória:akcia zombie tps
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 44,99€

AKCIA : Bonusové DLC:

Bonusové DLC:

POPIS Strange Brigade:

Skúmajte úchvatné rozvaliny, riešte zapeklité hádanky a objavujte vzrušujúce poklady, zatiaľ čo si budete kliesniť cestu zástupmi nemŕtvych nepriateľov v napínavej third-person akčnej hre, ktorá vo vás zaručene prebudí dušu dobrodruha!

DIVNÁ BRIGÁDA
Egypt, 30. roky 20. storočia. Čarodejná kráľovná Seteki, vymazaná z pradávnej histórie a pochovaná v neoznačenej hrobke po štyri tisícky rokov, opäť povstala. Hrôzostrašnej Setekinej moci a jej armáde mumifikovaných ohavností sa môže postaviť jediná skupina odvážnych hrdinov, oddiel prezývaný "Strange Brigade"!

Strange Brigade

PÚTAVÉ DOBRODRUŽSTVO
Prenasledujte hanebnú Seteki adrenalínovou kampaňou skrze nebezpečné vykopávky, bájne pyramídy a droliace sa jaskyne hemžiace sa protivníkmi vopred odsúdenými k návratu do posmrtného života. Vydajte sa na prieskum sami alebo v tíme dvoch až štyroch hráčov pri online kooperácii!

 + DLC

ŠTYRIA NEBOJÁCNI DOBRODRUHOVIA
Vstúpte do zabudnutého sveta ako jeden zo štyroch neohrozených agentov vycvičených k boju s nadprirodzenom. Dajte voľný priechod svojim ničivým magickým schopnostiam alebo páľte z mocných prototypov zbraní, ako je Krakatoa chrliaca oheň, ľadovo chladný Chill burster alebo lebky drviaci Blunderbuss!

5060236969187

ZÁSTUPY MONŠTIER
Seteki nie je jedinou mytologickú záhubou prebudenou k životu, v pätách sa jej valí armáda netvorov prisahať jej vernosť až za hrob! Postavte sa nekonečnému prílivu jej ohavných služobníkov, či už pôjde o múmie, vrahov s ohnivým dychom, Minotaury v brnení, obrie škorpióny alebo niektoré z ďalších, ešte oveľa horších oblúd!

zombie

HROZIVÉ PASCE
Starostlivo skúmajte okolité prostredie a nájdite tvorivé spôsoby, ako sa vysporiadať s nepriateľmi! Useknite nemŕtvym hlavu rotujúcimi čepeľami, usmažte ich dochrumkava ohnivými pascami alebo ich rozdrvte príhodne umiestneným balvanom. Nechcete predsa, aby sa v pasciach chytili vaši kolegovia, že nie?

meziválečné

NEČAKANÉ PASCE
Majte oči dokorán, aby ste neprehliadli žiadnu podozrivú stopu, tajný vchod alebo pradávny výtvor, ktorý čaká len na to, až ho prebudíte k životu! Kto vie, aké lákavé poklady a pochované cennosti na vás na druhej strane čakajú ...

egypt

zdielaj na:

Video / Ukážka Strange Brigade:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťSpyro Reignited Trilogy (XBOX1)
Spyro Reignited Trilogy (XBOX1)
34,99€
23,50€