GameExpres.sk
  Prihlásenie

Styx: Shards of Darkness

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Styx: Shards of Darkness
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Styx: Shards of Darkness:

Po kladnom prijatí zo strany tlače aj hráčov, sa niekoľko storočí starý gobliní zabijak Styx vracia v novej hre Styx: Shards of Darkness s väčším rozpočtom, lepšími nápadmi a novým Unreal 4 enginom. Hra Master of Shadows predstavovala odvážnu výpravu do sveta zeleného goblinieho zlodeja, ale Shards of Darkness sa ponorí hlbšie do komplexného príbehu a kompletne prepracovaného sveta.

Po páde veže Akenash bol Styx donútený vyliezť z úkrytu a infiltrovať Korrangar, mesto temných elfov. Styx bude mať možnosť tajne preniknúť na údajne nepreniknuteľný diplomatický snem, kde sa dozvie, že nejde o nič iné, než o zástierku.

Vydajte sa na nové kradmé dobrodružstvo s novými nepriateľmi, novými prostrediami a množstvom nových mechanizmov, ktoré majú za úlohu vylepšiť Styxove schopnosti a pohyb.

Hra Shards of Darkness ponúkne bezkonkurenčnú slobodu pohybu a prepracované mechanizmy zakrádania sa a atentátov, ktoré naviažu na silné stránky hry Styx: Master of Shadows a ešte ju vylepšia.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Styx: Shards of Darkness:

video na YouTube

Recenzie Styx: Shards of Darkness:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Styx: Shards of Darkness je kvalitní 3rd person akce, která se zaměřuje primárně na fandy propracovaných úrovní a vyladěných stealth mechanizmů. Za sebe bych jí doporučil hlavně hráčům, kterým sedl první díl. Ostatním se vyplatí posečkat na slevu.
Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziť