GameExpres.sk
  Prihlásenie

Super Luckys Tale

hra pre Xbox One
 hra pre Xbox One Super Luckys Tale
Kategória:plošinovka
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 26,99
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS Super Luckys Tale:

Super Luckys Tale je nádherná a hravá plošinovka pre hráčov každého veku. Hlavným hrdinom je charizmatický optimista Lucky. Vydáva sa na dobrodružstvo, pri ktorom hľadá svoju vnútornú silu a snaží sa pomôcť svojej sestre zachrániť Knihu vekov z rúk zlého Jinxa. Prežite znovu éru klasických plošinoviek so všetkým, čo k tomu patrí v tejto krásnej hre, ktorá využíva výkon novej konzoly XBOX ONE X.

ROZTOMILÉ POSTAVIČKY
Lucky sa musí postaviť neposlušným mačiatkam, Jinxovým roztopašným deťom a zloduchom-samoukom, ktorí ale zrejme Jinxové plány moc dobre nechápu. Lucky stretáva cestou tiež priateľov a spojencov. Narazí na strateného Yettiho skupinku duchov, dedinku červých sedliakov a ďalších farebných priateľov ktorí žijú v Knihe vekov.

NEČAKANÉ VÝZVY
Vyskúšajte si svoje schopnosti v karnevalových minihrách a nervydrásajúcom prekážkovom závode teplovzdušných balónov. Naviac sú tu prekvapivé „Jinxové úrovne“ ktoré sa objavia vždy keď to najmenej čakáte a zatiahnú Luckyho do diabolskej hry na život a na smrť. Preskúmajte skryté tajomstvá nových svetov pomocou Luckyho schopnosti prechádzať podzemnými chodbami. Vrhnite sa do nepredvídateľnej líščej nory alebo skúste diabolské úrovne obtiažnej plošinovky a odblokujte si ďalšie odmeny.

PRE KAŽDÉHO
Vráťte sa do doby klasických plošinoviek s výzvami, ktoré pobavia skúsených ale aj menej ostrieľaných hráčov v každom veku.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Super Luckys Tale:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť Far Cry 5 CZ (XBOX1)
Far Cry 5 CZ (XBOX1)
30,99€
23,99€