GameExpres.sk
  Prihlásenie

Syberia 3 CZ

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Syberia 3 CZ
Kategória:adventura
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Syberia 3 CZ:

Syberia sa vracia po dlhých rokoch a príbeh nadväzuje presne tam, kde kedysi skončil. Tretia časť vás opäť pozve do očarujúceho a mysteriózneho sveta, ktorý je po prvýkrát kompletne v 3D. Čaká vás množstvo zaujímavých postáv a fascinujúcich objavov z pera Benoita Sokala.

KATE WALKEROVÁ JE SPÄŤ
Po tom ako opustila ostrov, je Kate nájdená na brehu rieky v kmeni Youkole, nomádov, ktorí migrujú krajinou na svojich snežných pštrosoch. Spoločne uviaznu v dedine Valsembor, kde musia prísť na to, ako pokračovať vo svojom putovaní. Na chrbát im dýchajú nepriatelia a Kate samotnej tiež jej minulosť.

KLASICKÁ ADVENTÚRA V NOVOM KABÁTE
Syberia 3 predstavuje novú generáciu adventúr a zavedie vás do čarovného tajomného sveta plného života, ktorý môžete preskúmať v 3D. V srdci sveta osídleného hŕstkou zaujímavých postáv objavíte a prežijete úchvatný príbeh, ktorý splodila predstavivosť Benoîta Sokala.

HISTÓRIA SÉRIE Syberia
Právnička Kate Walkerová z New Yorku je vyslaná na jednoduchú misiu, z ktorej sa postupne stane osobné dobrodružstvo, ktoré ju privedie na palubu lokomotívy, ktorá má namierené na samotný okraj Európy. V spoločnosti robota Oskara naplní sen vynálezcu Hanse Voralberga, ktorý pátra po posledných mamutoch až na legendárnom ostrove Syberia.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Syberia 3 CZ:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Syberia 3 CZ:

Recenzie na Zing.cz » (40%)
Téměř absolutní odpad a zneuctění značky Syberia. Ruce pryč!
Recenzie na Zing.cz » (40%)
Syberia 3 rozhodně není důstojným nástupcem předchozích dílů. Pravděpodobně snaha přilákat nové publikum motivovala vývojáře ke kompletnímu přesunu do 3D a rozšíření ovládání. To by bylo fajn, kdyby to bylo provedeno dobře. Syberii ale i po vydání patche pronásledují problémy, které by u hry za 40 euro rozhodně být neměly. Snad i nejzarytější fanoušci budou mít se Syberií problém, rozhodně si tedy počkejte na slevu, pokud si toto nepovedené pokračování chcete zahrát.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť