GameExpres.sk
  Prihlásenie

Tekken 7 (Deluxe Edition)

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Tekken 7 (Deluxe Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 78,99€

POPIS Tekken 7 (Deluxe Edition):

Prežite epické zakončenie príbehu klanu Mishima a odhaľte dôvody ich neutíchajúceho boja. Unreal Engine 4 prepožičiava novému Tekkenu silu, ktorá prináša strhujúce príbehové bitky vo filmovom spracovaní a neľútostné duely, ktoré ponúkajú inovatívne bojové mechaniky.

PLYNULÝ PRÍBEHOVÝ ZÁŽITOK
Príbehové filmy sa plynulo prelínajú so súbojmi a postupne tak inovatívnou cestou odhaľujú napínavú dejovú líniu rodiny Mishima, ktorá sa tiahne sériou už 20 rokov.

VYŠE 30 BOJOVNÍKOV
V Tekken 7 nájdete vyše 30 postáv, vrátane nových bojovníkov. Každý s najväčším počtom chvatov, aký kedy v bojovej hre bol. Môžete si tak kompletne prispôsobiť svoj štýl boja a nájsť si svoje najúčinnejšie smrtiace chvaty.

NOVÉ HERNÉ MECHANIKY A POHYBY
Klasické zápasy 1 na 1 sa vracajú s novými pohybmi a bojovými mechanikami “Rage Arts”, “Power Crushes” a “Rage Drives”, ktoré hru robia prístupnejšou pre hráčov všetkých skúseností. Môžete si vybrať, či pokorenie súpera bude vyžadovať tréning a presné pohyby, alebo to bude iba zábava.

DELUXE EDITION OBSAHUJE:
- Hru Tekken 7
- Unikátny herný mód
- Exkluzívne kostýmy

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Tekken 7 (Deluxe Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Tekken 7 (Deluxe Edition):

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Tekken 7 je jasnou volbou pro všechny fanoušky bojových mlátiček jeden na jednoho. Napínavé souboje v plně zničitelném prostředí už dlouhou dobu nebyly tak zábavné. Vezměte do ruky gamepad a ukažte světu, co ve vás vězí.
Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (XBOX1)
Just Dance 2021 (XBOX1)
49,99€
32,99€