GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Crew 2 - Gold Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One The Crew 2 - Gold Edition
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS The Crew 2 - Gold Edition:

Gold Edition OBSAHUJE
- hru The Crew 2
- Season Pass pre hru The Crew 2
- DLC balíček Motorsport Deluxe
- exkluzívnu možnost hrať hru o 3 dni skôr

The Crew 2 je zasadené do obrovského, pestrého a akčného sveta, ktorý sa volá Motornation. Zahŕňa americké mestá a pamiatky a vychutnáte si v ňom pretekanie na zemi, na mori a vo vzduchu. Pretekať opäť budete od pobrežia k pobrežiu, ale aj v pouličných pretekoch, v teréne, Freestylers a ďalších rôznych druhoch disciplín. Druhé The Crew bude proste a jednoducho vo všetkom väčšie ako predchodca.

NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI
Posuňte hranice pretekania a rozbehnite sa rozľahlým svetom divokej Ameriky. Nasadnite do lietadla a vydajte sa cez hmlu a mraky nad vrcholkami hôr, páľte gumu v uličkách New Yorku, rozrážejte vlnky na lenivých meandroch rieky Mississipi a zíďte piesčité pláne Grand Canyonu. Možnosti sú v The Crew 2 neobmedzené.

The Crew 2 samozrejme zostáva prepojeným svetom, v ktorom pôjde o neustále vylepšovanie rekordov medzi priateľmi i neznámymi jazdcami, potulujúcim sa krajinou a plniacimi podobné úlohy, ktorých sa zhostíte aj vy. Pokúste sa byť neprekonateľný jazdec a Dominujte tabuľky na dlhú dobu.

Crew 2

zdielaj na:

Video / Ukážka The Crew 2 - Gold Edition:

video na YouTube

Recenzie The Crew 2 - Gold Edition:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Druhý a povedenější pokus o totálně svobodné závodění, nyní dokonce ve třech živlech, se rozkročuje citelně více než minule, nicméně opět s mnoha stejnými kompromisy jako v prvním dílu.
TOVAR SKLADOM
zobraziť