GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Crew (Limited edition)

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One The Crew (Limited edition)
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 22,99€

POPIS The Crew (Limited edition):

The Crew je revolučnou pretekárskou hrou, ktorá je exkluzívne vyvíjaná pre konzoly novej generácie a high-end PC. Sila nového hardvéru umožňuje revolučné online prepojenie hráčov. The Crew vezme vás a vašich priateľov na adrenalínovú jazdu po Spojených štátoch, ktoré tu tvorí masívny a dôkladne spracovaný otvorený svet. Bohatý obsah a next-genová prepojenosť, to sú prvky, s ktorými The Crew hodlá redefinovať žáner pretekárskych titulov.

Zúčastnite sa honu na gang známy ako „510s“, ktorý vznikol okolo detroitskej undergroundovej pretekárskej scény. Najskôr si budete musieť vybudovať reputáciu výhrami v ilegálnych pretekoch. Naprieč celými štátmi potom budete postupne sabotovať aktivity „päťdesiatok“. Pritom budete manévrovať rušnými ulicami New Yorku a Los Angeles, prechádzať sa po Miami Beach, alebo vás cesta zavedie do úchvatných náhorných plošín oblasti okolo Monument Valley. Každá lokalita skrýva rozmanité prekvapenie a šoférske výzvy, ktoré musíte pokoriť. Na cestách (a mimo nich) stretnete i ostatných hráčov – tí môžu byť vhodnými partnermi, ktorí sa pridajú do vašej šoférskej „Crew“, alebo potenciálni budúci rivali. Toto je nový druh pretekania – v obrom svete s takmer neobmedzenými možnosťami.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE, vyžaduje pripojenie k internetu!

Video / Ukážka The Crew (Limited edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie The Crew (Limited edition):

Recenzie na Zing.cz » (60%)
The Crew mohlo být skvělým nástupcem oblíbeného Test Drive Unlimited. Bohužel pochválit lze pouze rozsáhlý herní svět, jehož potenciál využijete pouze v případě, že máte kamaráda ke hraní. Fanoušci arkádových závodů si mohou bod přidat.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť