GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Elder Scrolls Online: Elsweyr + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One The Elder Scrolls Online: Elsweyr
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

AKCIA : DLC

DLC

POPIS The Elder Scrolls Online: Elsweyr:

The Elder Scrolls Online: Elsweyr OBSAHUJE
základnú hru The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- kapitolu Summerset
- kapitolu Morrowind
- kapitolu Elsweyr

Pridajte sa k viac ako 11 miliónom hráčom z celého sveta a vstúpte do jedinečného sveta online RPG The Elder Scrolls Online. Draci sa vracajú do Tamrielu s novou kapitolou Elsweyr. Objavujte slnkom zaliate savany a kaňony, chráňte domovinu Khajitov pred nepriateľmi a ovládnite bezcitných nemŕtvych vďaka novej Necromancer triede!

PRIPRAVTE SA NA DOBRODRUŽSTVO
Neuveriteľná domovina Khajitov je krajinou plnou dobrodružstiev, záhad a nebezpečenstva. Draci prevzali kontrolu nad starovekým chrámom Alkosh a nárokujú si ho ako svoj vlastný. Vstúpte po boku ďalších 12 hráčov do dungeonu Sunspire, preskúmajte chrám a postavte sa tvárou v tvár neohrozeným novým obyvateľom chrámu.

Elsweyr
Dobrodružstvo čaká na hráčov v Elsweyr takmer na každom rohu. Objavte novú impozantnú zónu, kde sa postavíte tvárou tvár mnohým výzvam, ako sú mocní bossovia, pohlcujúce kobky a obrovské verejné Dungeony. Či už sa rozhodnete hrať na vlastnú päsť alebo po boku ďalších hráčov, budete čeliť množstvu nebezpečenstiev a náročných výziev.

mmorpg

OBJAVUJTE FASCINUJÚCI SVET
Vydajte sa na cestu do samotného srdca domoviny Khajitov a objavte ich jedinečnú kultúru, ktorá sa nepodobá žiadnej inej z Tamrielu. Na hráčov čaká nespočetné množstvo úloh pre jedného hráča a preskúmavanie nádherného živého sveta. Nechajte sa pohltiť fascinujúcou krajinou naplnenou rozličnými postavami a príbehmi a odhaľte, čím sú Khajiti tak unikátni.

teso

zdielaj na:

Video / Ukážka The Elder Scrolls Online: Elsweyr:

video na YouTube

Recenzie The Elder Scrolls Online: Elsweyr:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
The Elder Scrolls Online je gigant. Nejedná se sice o žádnou revoluci a ani grafika příliš neoslní, zato tomuto MMORPG nemůžeme upřít slušnou hratelnost, fantastické průzkumy rozlehlých lokací a přinejmenším napínavé bitvy Cyrodiilu.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Expanze Elder Scrolls Online: Morrowind nám přináší poměrně dost obsahu, který doplňuje již zavedenou hru. Celkově se nám dostává něco, co ničím novým neoslní, ale také nemá čím urazit a fanouškům titulu má rozhodně co nabídnout. V době vydání ale některé věci chybí, obsah jako celek může působit neúplně.
TOVAR SKLADOM
zobraziťSuper Luckys Tale (XBOX1)
Super Luckys Tale (XBOX1)
26,99€
17,99€