GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Elder Scrolls Online: Greymoor Collectors Edition Upgrade

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One The Elder Scrolls Online: Greymoor Collectors Edition Upgrade
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS The Elder Scrolls Online: Greymoor Collectors Edition Upgrade:

Nový obsah bude možné hrať od oficiálneho uvedenia tohto rozšírenia na trh 2. júna.

TESO: GREYMOOR COLLECTORS Edition Upgrade OBSAHUJE
- rozšírenie Greymoor pre TESO (digitálne)
- soška upírieho lorda Vampire Lord
- sada štyroch zberateľských mincí
- exkluzívny kovový obal - Steelbook
- mapa západného Skyrimu
- predplatné ESO Plus na mesiac
- digitálne bonusy a obsah (Exkluzívny mount: Crypt Warden Death Hound, Exkluzívny spoločník: Death Hound, Exkluzívny balíček emotov Skyrim, Exkluzívny kostým: Sword Thane, Exkluzívne memento: Orb of Magnus)The Elder Scrolls Online: Greymoor Special Edition Upgrade neobsahuje základnú hru The Elder Scrolls Online, ktorú je nutné zakúpiť zvlášť.

Temné
srdce Skyrimu tlčie z hlbín The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhnite sa na prieskum zasneženého západného Skyrimu a postavte sa v rámci celoročného gotického dobrodružstva armáde upírov.

NOVÉ DOBRODRUŽSTVO
The Elder Scrolls Online: Greymoor je ďalšou kapitolou v oceňovanom online RPG od ZeniMax Online Studios. Vďaka tejto kapitole budú mať hráči a ich priatelia možnosť vrátiť sa do zamrznutej tundry a zasnežených hôr západného Skyrimu, rovnako tak ako objavovať podzemného miesta Blackreach, ktoré sú teraz ešte rozľahlejšie a nebezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Kapitola Greymoor prinesie jeden z doposiaľ najtemnejších príbehov ságy The Elder Scrolls. Hráči sa však môžu tešiť aj na stretnutie s kladnými hrdinami šíriacimi nádej vo svete plnom temnoty, ako je Lyris Titanborn a House Ravenwatch.

The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade

NOVÝ ZÁŽITOK
Kapitola Greymoor prinesie gotický a drsný hlavný príbeh aj vedľajšie úlohy, nové open-world eventy pre skupiny hráčov Harrowstorms, ktoré sú podobné eventom Dark Anchors, nový masívny trial Kyne's Aegis pre 12 hráčov, nový herný systém Antiquities (cestujte naprieč Tamrielom a objavujte dávno stratené a vzácne artefakty sprístupňujúce mocné vybavenie a odmeny pre všetky typy hráčov), verejné dungeony a delvy, a oveľa viac. S viac ako 30 hodinami novej príbehovej linky prináša kapitola Greymoor úplne nový ESO zážitok, ktorý ohromí ako veteránov série, tak aj nových hráčov.

tesozdielaj na:

Video / Ukážka The Elder Scrolls Online: Greymoor Collectors Edition Upgrade:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť