GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 16,99€

POPIS The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited:

Po 20 rokoch, počas ktorých si získala renomé a zástupy fanúšikov, vstupuje RPG sága The Elder Scrolls na pole online hier. Nové dobrodružstvá tak môžete skúsiť spolu s priateľmi. Preskúmajte nebezpečné kobky a jaskyne, skúste početné dobrodružstvá kontinentu Tamriel a zvádzajte epické boje s ostatnými hráčmi Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online je MMORPG zasadené na kontinent Tamriel vo Veku hrdinov, tj. zhruba 1000 rokov pred udalosťami z 5. dielu hry Skyrim. Ide o obdobie bezvládia po zániku Druhej a pred vznikom Tretej ríše. V tomto období politického chaosu dochádzalo k mnohým stretom medzi jednotlivými provinciami Tamrielu, ktoré bojovali o ovládnutie trónu.

Dobrodružstvám, ktoré na hráčov vo svete TES Online čakajú, nechýba príbehová časť (PvE) s mnohými úlohami, ktoré môžu hráči plniť samostatne, alebo v skupinách. Hra však spolieha predovšetkým na hranie proti sebe (PvP), kde bude možné zvoliť si jednu z troch strán konfliktu a máme sa tešiť na masívne bitky v otvorenom svete, ktorého sa budú zúčastňovať stovky hráčov naraz. Pevnosti, obliehacie stroje a dobývanie, to všetko ponúka The Elder Scrolls Online.

Boja sa budú sústreďovať na získanie strategických zdrojov - pevností, ale tiež podporných zariadení, ako sú farmy či mlyny. Ovládnuté oblasti totiž ovplyvňujú vplyv na jednotlivé časti hlavného mesta, čo má dopad na možnosť ovládnuť samotný trón.

Bojovať sa bude tiež o The Elder Scrolls, mocné artefakty, ktoré dali ságe meno a ktoré posilujú všetkých členov aliancie, ktorá artefakt vlastní. Každá frakcia si artefakty stráži vo svojej materskej pevnosti a nemala by nepriateľom dovoliť ich vziať.

Kto bude vládnuť? V The Elder Scrools Online sa vládcom stáva najvyššie postavený člen aliancie, ktorá ovládne trón. Hráči tak nebojujú iba za svoju alianciu, ale tiež za možnosť stať sa vládcom ríše.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE, vyžaduje aktívne zlaté členstvo Xbox Live a pripojenie k internetu

Video / Ukážka The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
The Elder Scrolls Online je gigant. Nejedná se sice o žádnou revoluci a ani grafika příliš neoslní, zato tomuto MMORPG nemůžeme upřít slušnou hratelnost, fantastické průzkumy rozlehlých lokací a přinejmenším napínavé bitvy Cyrodiilu.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Expanze Elder Scrolls Online: Morrowind nám přináší poměrně dost obsahu, který doplňuje již zavedenou hru. Celkově se nám dostává něco, co ničím novým neoslní, ale také nemá čím urazit a fanouškům titulu má rozhodně co nabídnout. V době vydání ale některé věci chybí, obsah jako celek může působit neúplně.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť