GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition):

Special Edition prináša jednu z najlepších hier minulej generácie v novej grafike. Skyrim sa dočkal množstva moderných grafických vymožeností, ale v jadre je to stále tá skvelá hra, pri ktorej sa dá prebdieť množstvo nocí. Balenie obsahuje všetky vydané DLC rozšírenia.

RÍŠA TAMRIEL JE V OHROZENÍ
Najvyšší kráľ Skyrimu bol zavraždený. Aliancia chce získať trón pre seba. Uprostred tohto konfliktu je prebudené nebezpečné staroveké zlo. Draky, dlhé stratené vo svete Elder Scrolls, sa vrátili na Tamriel. Budúcnosť Skyrimu a ríše visí na vlásku. Ríša čaká na drakozrodeného. Hrdinu, ktorý sa narodil so silou hlasu, ktorý ako jediný dokáže drakov zastaviť.

SLOBODA VOĽBY
Skyrim prináša otvorený fantasy svet. Hra posúva hrateľnosť a technológie virtuálneho sveta do nových výšin. Hrajte za akýkoľvek typ postavy, aký si len dokážete predstaviť. Rovnako tak môžete robiť čo chcete. Legendárna sloboda voľby a dobrodružstvá zo sveta The Elder Scrolls nikdy neboli tak jedinečné.

BOJUJTE S DRAKMI
Vyberte si zo stovky zbraní, kúziel a schopností. Nový systém postavy umožňuje hrať, ako len chcete. Vaše schopnosti sa zlepšujú podľa toho, čo robíte. Bojujte s prastarými drakmi, akých ste ešte nikdy nevideli. Ako Dragonborn odhaľte ich tajomstvá a získajte ich silu iba pre seba.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition):

video na YouTube

Recenzie The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Zatímco na konzolích má remaster Skyrimu v mnoha ohledech smysl, na PC nabízí Special Edition příliš málo změn a novinek, přičemž některé z nich hře vůbec neprospívají. V budoucnu se sice může z remasteru vyklubat hodnotná předělávka a výhodná koupě, ale v tuto chvíli nelze nalézt moc důvodů, proč by neměli PC hráči zůstat u původní hry z roku 2011.
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (XBOX1)
PGA Tour 2K21 (XBOX1)
59,99€
47,99€