GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Outer Worlds

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One The Outer Worlds
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 57,99€

POPIS The Outer Worlds:

RPG od tvorcov pôvodného Falloutu a vývojárov stojacich za Fallout: New Vegas prinesie podobný mix humoru, prepracovaný RPG systém a rozsiahly svet, tu vlastne svetov. V The Outer Worlds sa máte prebudiť z hibernácie na kolonizačnej lodi, ktorá sa stratila na ceste na Halcyon, najvzdialenejšej ľudskej kolónii a dostať sa do stredu konšpirácií a intríg s cieľom Halcyon zničiť. Ako sa dá čakať, príbeh bude stredom tohto RPG a má dôjsť na dôležité rozhodnutia, ktoré majú vplyv na celú hru.

PRÍBEH NA PRVOM MIESTE
Ako je u hier štúdia Obsidian zvykom, ako pristúpite k The Outer Worlds je len na vás a vaše rozhodnutie ovplyvní, ako sa bude vyvíjať príbeh, rovnako tak i vývoj postavy, príbeh spoločníkov a samotný koniec hry.

The Outer Worlds (PS4)

VADY K DOBRU
Novým nápadom v The Outer Worlds vady (negatívne schopnosti), ktoré vám na jednu stranu môžu ublížiť a na stranu druhú, ak s nimi viete fungovať vám môžu vo veľkom pomôcť. Je len na vás, ako pristúpite k tomuto systému a budete skúmať Halcyon.

fallout new vegas

VEDÚCA POSTAVA
V priebehu dobrodružstva v najvzdialenejšej kolónii stretnete množstvo postáv, ktoré sa budú chcieť pripojiť k vašej partii. Vyzbrojení unikátnymi schopnosťami majú všetci svoju vlastnú misiu, svoj vlastný cieľ, motiváciu a ideály. Je len na vás pomôcť im docieliť ich túžob.

obsidian entertainment

KORPORÁTNE KOLÓNIE
Preskúmajte Halcyon, kolóniu na okraji galaxie, vlastnená a ovládaná korporáciou, ktorá ovláda všetko, okrem mimozemských monštier, ktoré zostali po nepríliš podarenej teraformácii dvoch planét. Pri skúmaní vám dopomôže vaša loď s vami vybudovanou posádkou, kedy na vás čakajú osady, vesmírne stanice a ďalšie lokácie skrze Halcyon.

microsoft

zdielaj na:

Video / Ukážka The Outer Worlds:

video na YouTube

Recenzie The Outer Worlds:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Znamenité akční sci-fi RPG v zajímavém světě plném břitkého humoru a nesnadných rozhodnutí skrze výtečně napsané dialogy. Kromě technické stránky mu těžko něco velkého vyčítat.
TOVAR SKLADOM
zobraziťMotoGP 19 PROMO BAZÁR (XBOX1)
MotoGP 19 PROMO BAZÁR (XBOX1)
48,99€
25,00€