GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Technomancer

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One The Technomancer
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS The Technomancer:

Akčné RPG vás prenesie do cyberpunkového prostredí 200 rokov po kolonizácii Marsu. Hlavným hrdinom je Technomancer Zachariah, ktorý je na úteku pred tajnou políciou a čelí všetkým nástrahám, ktoré si pre neho červená planéta pripravila.

DYNAMICKÉ SÚBOJE
Hra ponúka akčne ladené súboje s troma rôznymi štýlmi boja a používaním schopností rozdelených do štyroch vývojových stromov. Všetky situácie však nebude potrebné riešiť hrubou silou. Dej bude mať rôzny vývoj v závislosti na voľbách v dynamických dialógoch s NPC postavami. Hra ponúka tvorbu predmetov (zbraní a zbroje) pre vlastnú postavu a spoločníkov v družine.

TAJOMSTVO MARSU
Na úteku pred tajnou políciou a v konfrontácii s červenou planétou vás čaká náročná úloha, ktorá vás zavedie ku kmeňovým spoločenstvám, mestám strateným pod ľadovým príkrovom a dystopickým búdam rozosiatym na Marse. Dokážete čeliť krutej spoločnosti na Marse a nehostinným podmienkam a odhaliť Technomancerovo tajomstvo?

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka The Technomancer:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie The Technomancer:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
The Technomancer je skvělá hra. Není nejlepší, ale je dostatečně dobrá a pro příznivce akčních RPG her je tohle titul, který byste neměli minout, jestli nemáte nereálně vysoké požadavky. Zvlášť v relativním herním suchu, ve kterém se teď nacházíme.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť