GameExpres.sk
  Prihlásenie

Titan Quest

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Titan Quest
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Titan Quest:

Pri príležitosti 10 výročia sa Titan Quest pochváli novým leskom. Táto Anniversary Edition v jednej hre snúbi Titan Quest aj Titan Quest Immortal Throne a dočkala sa dôkladného prepracovania, ktoré ponúka dokonalý zážitok fanúšikom akčných RPG.

BOHOVIA HĽADAJÚ HRDINU
Od spolutvorcu série Age of Empires Briana Sullivana a autora statočného srdca Randalla Wallace prichádza inovatívna akčná hra na hrdinov zasadená do starovekého Grécka, Egypta a Ázie. Titani utiekli z večného väzenia a pustošia krajinu. Bohovia hľadajú hrdinu, ktorý dokáže zvrátiť priebeh tohto epického súboja, ktorý rozhodne o osude bohov i ľudí. Trúfnete si na túto úlohu?

Titan Queste ostatných a užite si príbeh v dynamickej kooperácii online pre 2-6 hráčov. Remaster ponúkne na mieru šité rozhranie a ovládanie pre dokonalý zážitok z akčného RPG na ovládači. Kompletne prepracované sú aj textúry, ktoré ponúknu moderný zážitok s klasikou Titan Quest.

titan quest

zdielaj na:

Recenzie Titan Quest:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Akční izometrické RPG Titan Quest dostalo obsáhlý přídavek s názvem Ragnarök, po jedenácti letech od vzniku hry. Už to je důvod k pokloně. Pokud do díla zainvestujete, dostanete přes 15 hodin řežby, v níž se budete potýkat s bájnými bytostmi severu. Pokud jste fanoušek série, nemáte nad čím váhat. V opačném případě musíte zohlednit chyby vyskytující se v původním titulu.
TOVAR SKLADOM
zobraziť