GameExpres.sk
  Prihlásenie

Titanfall

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Titanfall
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Titanfall:

Titanfall je sci-fi strielačka s malými pešiakmi a mohutnými robotmi, ktorá neobsahuje klasickú kampaň a off-line si ju nezahráte. Tunajší príbeh a krátke intrá skôr len spájajú zápasy v multiplayerových arénach, v ktorých sa preťahujete o strategické body, či likvidujete svojich nepriateľov v inej forme.

Každý vojak má na chrbte pripevnené trysky, ktoré mu umožňujú vyskakovať na strechy poschodových domov alebo vzduchom prekonávať celé ulice medzi zástavbami. K tomu tu všetci vedia behať po stenách a odrážať sa od jednej k druhej.

Zápasy v Titanfall sa de facto odohrávajú v dvoch prelínajúcich sa rovinách. Pilot proti pilotovi, mech proti mechovi… a všetci proti všetkým. Titáni toho logicky vydržia oveľa viac, a keď sa im vojak pripletie pod nohy, jediným úderom ho na mieste rozdrvia. Každý pešiak ale zároveň disponuje špeciálnou zbraňou práve proti titánom.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE, vyžaduje pripojenie k internetu a predplatné Xbox Live Gold!

Video / Ukážka Titanfall:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Titanfall:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Pokud si i po několika desítkách hodin strávených ve hře stále užíváte každý jeden moment a těšíte se jako malé dítě na seslání Titána , abyste nakopali nepřátele do zadku, tak to znamená, že hra je více než dobrá. Pokud si říkáte : no zahrál jsem a jdu si pustit Discovery Chanel a pak zjistíte , že na Discovery nevyšel čas protože už hrajete pět hodiny vkuse , tak to znamená, že jste našli svého favorita na poli multiplayerových FPS.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Titanfall až na výjimky postrádá jakékoliv problémy, bohužel ale doplácí na nešťastná rozhodnutí a chyby mimo hranice samotné hry. Pokud však prahnete po něčem novém v oblasti multiplayerových stříleček, Titanfall je sázka na jistotu.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Respawn odvedl svojí práci a odvedl jí velice dobře. Titanfall je sice trošku prázdnější, než jsem čekal, ale pobaví i tak. A přísun nových updatů a DLC, ať zdarma či ne, by mohli hru obohatit tak, že by dokázala zabavit na dlouhou dobu. Za mě jedině plus. Pilote, připravte se nasednout!
TOVAR SKLADOM
zobraziť