GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ + DLC + darček kľúčenka + zložený A1 plagát

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ
Kategória:akcia 3D takticka
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 57,99
Aktuálna cena : 22,99€

AKCIA :

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 11.04.2020 alebo do vypredania zásob.

POPIS Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ:

K objednávke dostanete darček kľúčenku Ghost Recon Soldier.

Darček k objednávke kľúčenka Ghost Recon: Soldier


AUROA EDITION OBSAHUJE:
- hru Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint
- Sacred Land Pack (misia Sacred Land, rituálny nôž, XP Booster a Credits Pack)


Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint je military strieľačka zasadená do nehostinného a rozsiahleho otvoreného sveta, ktorú môžete celú odohrať sami alebo v co-op režime až 4 hráčov. Hráči tu budú môcť preskúmať Aurou, záhadami prerastený ostrov, kde prebieha stret technicky najpokročilejších zariadení s divokou a ničím nezviazanou prírodou. Ostrov je domovom výrobcu dronov, technologického giganta SKELLY Technology. Auro padla do nesprávnych rúk a bol s ňou stratený všetok kontakt.

Hra vyžaduje trvalé internetové pripojenie.

ZA NEPRIATEĽSKOU LÍNIOU
Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchov zradila a prevzala vládu and ostrovom. Pod vedením bývalého brata v zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, stvárneného Jonom Bernthalom, preprogramoval drony spoločnosti SKELLY na zabijácke stroje a neboja sa ich použiť bez ohľadu na počet mŕtvych. Nomad a Duchovia sú vyslaní na prieskumnú misiu, ale ich helikoptéry sú zostrelené. Zranení, bez podpory a ako lovná zver sa hráči ponoria do intenzívnych vojenských zážitkov počas bojov o prežitie, likvidácie jednotky Vlkov a získania vlády nad ostrovom Auroa.


NOVÝ OBSAH ENDGAME
Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint zahŕňa plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizáciami pridávajúcimi nový obsah. Nové príbehové linky, triedy a ďalšie bonusy budú sústavne pridávané a vôbec prvýkrát v Ghost Recon hre pribudne nový typ Endgame obsahu: Raidy.

ghost recon breakpoint


zdielaj na:

Video / Ukážka Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ:

video na YouTube

Recenzie Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Auroa Edition CZ:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
V mnoha ohledech přímý nástupce předchozího dílu série, ale s větším důrazem na přežití v divočině a záškodnickou partyzánskou válku jednoho bojovníka (pokud si nepřivedete živé spoluhráče). Nové RPG mechaniky včetně lootu jsou zapracovány dobře a nenabourávají základní mechaniky hry (kulka do hlavy je pořád smrt na jednu ránu). Nicméně hra technicky poněkud škobrtá, což se nejvíce projevuje na slabé inteligenci nepřátel. Pořád jde o velkou a výpravnou hru, u které se můžete dobře bavit, ale stejně tak lze pochopit ty hráče, které hra zklamala nebo začala po chvíli nudit. Uvidíme, jak se jí bude dařit po plánovaných přídavcích.