GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition + DLC + darček kľúčenka + zložený A1 plagát

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition
Kategória:akce 3D takticka
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 99,99
Aktuálna cena : 36,99€

AKCIA :

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 11.04.2020 alebo do vypredania zásob.

POPIS Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition:

K objednávke dostanete darček kľúčenku Ghost Recon Soldier.

Darček k objednávke kľúčenka Ghost Recon: Soldier

ULTIMATE EDITION OBSAHUJE

- hru Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint
- trojdňový predbežný prístup
-Year 1 Pass (prístup na odomknutie troch tried, dodatočný digit. Obsah, misiu Sirens Call a Special Operation Forces Pack)
- Ultimate Pack (obsahuje XP boostery a balíky kreditov)
- Sacred Land Pack (doplňujúce misie a zbraň na blízko)
- Survivor Pack (zbraň Promise, Primal CQC, Survivor Set
- Off Road Pack (dve vozidlá - motorka Trail TX a bugina GX Spider)

Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint je military strieľačka zasadená do nehostinného a rozsiahleho otvoreného sveta, ktorú môžete celú odohrať sami alebo v co-op režime až 4 hráčov. Hráči tu budú môcť preskúmať Aurou, záhadami prerastený ostrov, kde prebieha stret technicky najpokročilejších zariadení s divokou a ničím nezviazanou prírodou. Ostrov je domovom výrobcu dronov, technologického giganta SKELLY Technology. Auro padla do nesprávnych rúk a bol s ňou stratený všetok kontakt.

Hra vyžaduje trvalé internetové pripojenie.

ZA NEPRIATEĽSKOU LÍNIOU
Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchov zradila a prevzala vládu and ostrovom. Pod vedením bývalého brata v zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, stvárneného Jonom Bernthalom, preprogramoval drony spoločnosti SKELLY na zabijácke stroje a neboja sa ich použiť bez ohľadu na počet mŕtvych. Nomad a Duchovia sú vyslaní na prieskumnú misiu, ale ich helikoptéry sú zostrelené. Zranení, bez podpory a ako lovná zver sa hráči ponoria do intenzívnych vojenských zážitkov počas bojov o prežitie, likvidácie jednotky Vlkov a získania vlády nad ostrovom aurou.

Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint zahŕňa plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizáciami pridávajúcimi nový obsah. Nové príbehové linky, triedy a ďalšie bonusy budú sústavne pridávané a vôbec prvýkrát v Ghost Recon hre pribudne nový typ Endgame obsahu: Raidy.

 + DLC

zdielaj na:

Video / Ukážka Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition:

video na YouTube

Recenzie Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint - Ultimate Edition:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
V mnoha ohledech přímý nástupce předchozího dílu série, ale s větším důrazem na přežití v divočině a záškodnickou partyzánskou válku jednoho bojovníka (pokud si nepřivedete živé spoluhráče). Nové RPG mechaniky včetně lootu jsou zapracovány dobře a nenabourávají základní mechaniky hry (kulka do hlavy je pořád smrt na jednu ránu). Nicméně hra technicky poněkud škobrtá, což se nejvíce projevuje na slabé inteligenci nepřátel. Pořád jde o velkou a výpravnou hru, u které se můžete dobře bavit, ale stejně tak lze pochopit ty hráče, které hra zklamala nebo začala po chvíli nudit. Uvidíme, jak se jí bude dařit po plánovaných přídavcích.
TOVAR SKLADOM
zobraziť