GameExpres.sk
  Prihlásenie

Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - GOLD Edition Year 2

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - GOLD Edition Year 2
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - GOLD Edition Year 2:

GOLD EDITION OBSAHUJE
- základnú hru
- Season Pass Year 2

Wildlands je taktická akcia v otvorenom svete, ktorú môžete hrať sami, alebo so štyrmi hráčmi v on-line kooperácii. Odohráva sa v Bolívií, veľmi blízkej budúcnosti, ktorá sa stala neovládateľnou drogovou veľmocou. Je iba na vašej Ghost jednotke a dokonale presnom postupe, aby ste zastavili nebezpečnú hrozbu.

STAŇTE SA GHOSTOM
Wildlands sa odohráva v rozľahlom a drsnom prostredí Bolívie v Južnej Amerike. Vplyvný mexický drogový kartel Santa Blanca premenil krajinu na narko-štát, ktorý smeruje k bezvládiu, strachu a násiliu. Ste preto vyslaní za nepriateľskú línii ako člen The Ghosts, legendárnej americkej špeciálnej jednotky, ktorá má za úlohu destabilizovať a zničiť spoluprácu medzi kartelom a skorumpovanou vládou.

Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - GOLD Edition Year 2

OBROVSKÝ OTVORENÝ SVET
Od slávnej Cesty smrti, až k soľným pláňam, precestujete nádherným, ale drsným prostredím Bolívie. V otvorenom svete preskúmate hory, púšte, dažďové pralesy, alebo stovky dediniek a pamiatok, v jednom z mnohých dostupných vozidiel. Cestovať budete môcť nielen po pevnine, ale tiež vzduchom a po vode. Stretnete sa s typickou bolívijskou kultúrou, zvykmi obyvateľov a nebude chýbať ani striedanie dňa a noci.

0219_prec

POSTUP JE NA VÁS
Pustite sa do misií v ľubovoľnom poradí a tak ako vám to najlepšie vyhovuje. Stealth, opatrný taktický postup, alebo priamy útok. Sabotáže, únosy, výsluchy, vraždy... to bude váš denný chlieb. Po ruke budete mať najmodernejšiu techniku na čele s dronmi na zdolanie najťažších terénov, ktoré je možné navyše transformovať na smrtiace zbrane. Samozrejmosťou je plná úprava výbavy a zbraní.

3307216084686

ÚPLNÁ SLOBODA VOĽBY
V hre je dôležitá spolupráca s rôznymi frakciami. Budete zbierať intel od Santa Blanca kartelu, podplácať agresívne Unidad vojenské jednotky, profitovať zo zdrojov lokálnych rebelov, chrániť bežných obyvateľov a ďalšie činnosti. Svet bude reagovať na vaše voľby a podľa toho sa môže kedykoľvek objaviť neočakávaná situácia v dobrom aj zlom zmysle. Manipulujte systémom a získajte z neho čo najviac.

zdielaj na:

Video / Ukážka Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - GOLD Edition Year 2:

video na YouTube

Recenzie Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands - GOLD Edition Year 2:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Ghost Recon: Wildlands je open-world akce, která přináší obrovský otevřený svět s různorodými lokalitami, bezproblémové propojení singleplayeru a kooperace a grafiku na úrovni. K nadprůměru ji sráží generický obsah, stereotypní náplň misí, nezajímavý obsah a bugy s různými dalšími problémy. Chtělo by to, aby se Ubisoft konečně soustředil na testování svých produktů. Stačilo by pár měsíců navíc ve vývoji a hned by Wildlands byla veselejší hra. I přes všechny nešvary nás ale baví a doporučili bychom ji svému příteli.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť