GameExpres.sk
  Prihlásenie

Unravel Yarny Bundle

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Unravel Yarny Bundle
Kategória:adventura plosinovka
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€

POPIS Unravel Yarny Bundle:

Balenie oboch dielov indie hry Unravel ponúkne okrem dojemného príbehu dobrú hrateľnosť a plno inovatívnych prvkov a tiež jedinečnú vizuálnu stránku.Unravel
Hrdinom nádhernej logickej plošinovky zo Švédska je bavlnená postavička Yarny. A keďže je Yarny obyčajné červené klbko bavlny, tak vašou úlohou bude preplietať sa nástrahami úrovní a pritom sa úplne nerozmotať. Unravel je ideálny pre všetkých hráčov, ktorí si chcú oddýchnuť od bežných hier a radi prežijú trochu netradičné dobrodružstvo.

Unravel TWO
V hre Unravel Two budete rozvíjať vzťahy s ostatnými postavičkami Yarny, starať sa o priateľstvo a spoločne riešiť najrôznejšie výzvy. Prebuďte v sebe dobrodružného ducha, vydajte sa na cestu fantastickými krajinami a sledujte, ako vaše okolie rozkvitá novým životom. Unravel Two môžu hrať dvaja hráči.

zdielaj na:

Video / Ukážka Unravel Yarny Bundle:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Unravel Yarny Bundle:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Unravel Two zdárně navazuje na svého předchůdce, bere si z něj to nejlepší a přidává i několik vítaných novinek navrch. Na první pohled může jít o skoro stejnou hru, jen se zaměřením na kooperaci. Jakmile se ale do hry ponoříte, zjistíte, že máte v rukou další velmi povedenou plošinovku, v níž se zrcadlí lidskost a životní zkušenosti tvůrců a skutečnost, že zážitek je to hlavní a co nejvyšší výdělek není na prvním ani na posledním místě. Tenhle počin si však ten výdělek rozhodně zaslouží.
TOVAR SKLADOM
zobraziť