GameExpres.sk
  Prihlásenie

Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition:

LAUNCH EDITION OBSAHUJE
- hru Valkyria Chronicles 4
- exkluzívne samolepky s motívom Ragnaroka, roztomilého zdravotníckeho psa

Valkyria Chronicles 4 sa odohráva v rovnakom časovom období ako pôvodná Valkyria Chronicles, ale zameriava sa na úplne nové hlavné postavy zo Squad E. Veliteľ Claude Wallace a jeho priatelia z detstva sa vydávajú na cestu boja za slobodu v tejto zúfalej vojne, ale medzi nimi a víťazstvom stoja nepretržité ukrutné mrazy, hordy imperiálnych vojakov a božské sily Valkyrie.

PRÍBEH Z ČIAS VOJNY
Dej hry Valkyria Chronicles 4 sa odohráva v rovnakom časovom období ako pôvodná Valkyria Chronicles, ale zameriava sa na úplne nové hlavné postavy. Hráči prevezmú kontrolu nad mladým kapitánom menom Claude Wallace, ďalej potom nad odborníkom na ťažké zbrane Riley Millerom a horkokrvníkom menom Darcsen Raz a ďalšími postavami. Spoločne budú čeliť bolestnej realite vojny.

Valkyria Chronicles 4 sa radí explozívna nová trieda Grenadier, niekoľko nových podporných možností obrany a útoku a viac. Tešiť sa tiež môžete na možnosť bojovať s imperiálnou hrozbou s viacerými jednotkami na väčších mapách ako kedykoľvek predtým.

Valkyria Chronicles, je späť a prepracovaný pre najnovšiu generáciu. Grafický engine CANVAS zhotovený ako akvarel, mieša vizuálne elementy reality s predstavivosťou a vytvára tak expresívny svet naplnený farbistými emóciami. Sledujte cestu SQUAD E plynúcu ako interaktívna maľba. Hitoshi Sakimoto, skladateľ hudby z pôvodnej série Valkyria Chronicles, sa vracia a prináša tak do hry jedinečnú atmosféru.

valkyria chronicles 4

zdielaj na:

Video / Ukážka Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition:

video na YouTube

Recenzie Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Před deseti roky si první Valkyria Chronicles získala srdce západních hráčů díky vyvážení JRPG prvků, strategického plánování a jedinečného vzhledu. Sega po mnoha letech čekání dokázala nabídnout odkaz původní hry a navázat na to, co dělá tuto sérii unikátní a po čem fanoušci toužili. Valkyria Chronicles 4 je zábavným, plnohodnotným a taky nádherným titulem.
TOVAR SKLADOM
zobraziť