GameExpres.sk
  Prihlásenie

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr:

Vstúpte do chaosom zmietaného sektoru Caligari a zlikvidujte nečistých s tými najsilnejšími agentmi ľudského Impéria. Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr je chmúrne akčné RPG s mnohými triedami inkvizítorov, ktorí vykonávajú cisárovu vôľu v tých najtemnejších kútoch Impéria!

ĎALŠÍ MÍĽNIK V EVOLÚCIÍ ARPG
Prvé akčné RPG zasadené do chmúrnej budúcnosti 41. tisícročia posúva tento žáner na novú úroveň: otvorený sandboxový svet s trvalým vesmírom a obrovskou rozmanitosťou misií, brutálnych taktických bojových stretov v zničiteľnom prostredí a príbehom, na ktorom sa podieľala hráčska komunita. Získajte taktickú výhodu vďaka krytom, ustřelujte nepriateľom končatiny a popravujte ich v epických bitkách s bossmi. Staňte sa protektorom ľubovoľnej slnečnej sústavy vďaka svojim slovutným činom!

Inquisitor v obkľúčení nepriateľov, využívajte finesu a prešibanosť vďaka výcviku Death Cult Assassin, alebo rozpútajte nevýslovnú moc Warpu ako Primaris Psyker. Pri každej tejto triede si vyberte z troch špecializácií tú, ktorá vyhovuje vášmu štýlu.

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr je neustále sa rozvíjajúci a dlhodobý zážitok. Prídavky a pravidelné bezplatné aktualizácie predstavia nové frakcie nepriateľov, nové nastavenie terénu, nové misie a druhy misií, nové príbehové vyšetrovanie a nové funkcie hrateľnosti. Sezóny sú veľké, bezplatné aktualizácie, ktoré predstavia dlhšie príbehové oblúky, v ktorých môžu hráči svojimi činmi utvárať trvalý svet sektoru Caligari. Denné úlohy, úrovne a Power Levels zaisťujú nové výzvy - vždy tu nájdete niečo nové, čo môžete preskúmať či zbierať!

3499550363494

zdielaj na:

Video / Ukážka Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (XBOX1)
Just Dance 2021 (XBOX1)
49,99€
32,99€