GameExpres.sk
  Prihlásenie

Warhammer: Chaosbane

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Warhammer: Chaosbane
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

POPIS Warhammer: Chaosbane:

Túlajte sa po Starom svete plnom hrdinskej fantasy s miliónmi fanúšikov, hrajte sólovo či v kooperácii a bojujte so stovkami netvorov, aby ste zachránili dušu Magnusa, posledného obrancu ľudskej ríše, pred hrozbou Chaosu.

INŠPIRÁCIA OD NAJLEPŠÍCH V ŽÁNRU
Táto hra, ktorá čerpá inšpiráciu z klasických titulov tohto žánru (Diablo 3, Grim Dawn atď.), Sa od tradičných hier hack'n'slash odlišuje tým, že ponúka napínavý herný zážitok, dynamickú hrateľnosť s množstvom možností úprav a vysokú mieru znovu hrateľnosti.

Warhammer: Chaosbane

JEDINÁ SVOJHO DRUHU
Prvý hack'n'slash zasadený do fantasy sveta Warhammeru s príbehom, ktorý napísal Mike Lee (oficiálny spisovateľ pre GamesWorkshop) a ktorý sprevádza soundtrack od skladateľa Chance Thomasa (The Lord of the Rings Online).

3499550372564

RÔZNORODOSŤ
Hra ponúkne 4 odlišné postavy, z ktorých každá má iný herný štýl, schopnosti a konkrétne možnosti úprav. Beštiár ponúkne cez 70 príšer, ktoré všetky slúžia bohom Chaosu a jedinečných bossov.

warhammer

KOOPERÁCIA A ZNOVUHRATEĽNOSŤ
Hrajte sólo či s 3 hráčmi lokálne či online - rozhrania a triedy doplnkových postáv sú kompletne navrhnuté pre kooperáciu. Okrem príbehového režimu a režimu s lovom bossov sa vám nekonečné množstvo dungeonov a týždenných výziev postará o ešte intenzívnejší herný zážitok.

games workshop

zdielaj na:

Video / Ukážka Warhammer: Chaosbane:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť