GameExpres.sk
  Prihlásenie

Wasteland 2 (Directors Cut)

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Wasteland 2 (Directors Cut)
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€

POPIS Wasteland 2 (Directors Cut):

Wasteland 2 je priamym nástupcom rovnomennej hry z roku 1988, ktorá sa do dejín zapísala ako vôbec prvé post-apokalyptické RPG a tiež ako inšpirácia slávnejšieho Falloutu. Do tej doby žiadne iné CRPG neumožnilo hráčom ovládať jednotlivých členov partie a zadávať im taktické povely, nie ešte im dať priestor k morálnym voľbám, ktoré ovplyvňujú herný svet. Na rozdiel od svojich súčasníkov vložil Wasteland moc do rúk hráčov, takže si každý mohol vytvoriť svoj vlastný štýl hry. Pôsobivé a v mnohých ohľadoch novátorské dedičstvo bolo vo Wasteland 2 zachované, avšak v modernizovanej podobe.

Ponorte sa do taktických ťahových súbojov, ktoré otestujú hranice vašich strategických schopností v krutom svete, kde len hrubá sila pre prežitie nestačí. Vybavte svojich rangerov tými najsilnejšími zbraňami, ktoré sú k dispozícii a pripravte sa na maximálnu deštrukciu! Zachráňte spojencov pred istou smrťou, alebo ich nechajte zahynúť - rozhodnutie je len na vás, ale pripravte sa na následky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Wasteland 2 (Directors Cut):

video na YouTube

Recenzie Wasteland 2 (Directors Cut):

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Wasteland 2: Director's Cut je jasným úkazem kvalitní práce vývojářů, kteří se nebojí do své práce dát kus sebe. Za předpokladu, že chcete investovat do vydařeného RPG titulu, je Wasteland 2: Director's Cut jasná volba.
Recenzie na gamesite.sk »
TOVAR SKLADOM
zobraziť