GameExpres.sk
  Prihlásenie

Wasteland 3 - Day One Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Wasteland 3 - Day One Edition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS Wasteland 3 - Day One Edition:

DAY ONE EDITION OBSAHUJE
- základnú hru Wasteland 3
- Colorado Survival Gear DLC




Wasteland 3 je pokračovateľom série, ktorá založila žáner post-apokalyptických RPG hier nasleduje veľmi oceňovaný druhý diel z roku 2014. Za hrou stoja veteráni zo štúdia inXile Entertainment a zavedú vás tentokrát do amerického juhozápadu, konkrétne do nukleárneho zimou zasneženého Colorada.

ZÁCHRANA ARIZONY
V úlohe púštneho rangera bojujete za záchranu milovanej Arizony, keď sa ozve samozvaný Patriarcha Colorada rádiom a sľúbi pomoc, ak pre neho urobíte len jednu prácu, ktorú môže zveriť len niekomu zvonku. Musíte zachrániť jeho vládu nad mrazivým Coloradom a elimitovat ambície a krvechtivost jeho troch detí.

Wasteland 3 (PS4)

PREMRZLE COLORADO

Čaká na vás cesta z vyprahnutej arizonskej púšte do zamrznutých hôr okolo Colorada, štart úplne od začiatku. Najskôr musíte postaviť novú základňu, nájsť vozidlo, ktoré odolá extrémnemu počasiu, vytrénovať regrútov a prebojovať si cestu nehostinnou divočinou. A to najdôležitejšie - musíte sa rozhodnúť, komu veriť v krajine pretkanej korupciou, intrigami, súperiacimi fakcemi, kultistu, gangy plnými hrdlorezov a neutíchajúcu súrodeneckú rivalitu. Nie ste si tiež istí, či môžete veriť Patriarchovi samotnému.

wasteland

PARTA JE ZÁKLAD

Wasteland 3 je RPG hra založená na budovaní party bojovníkov a zameraná na komplexný príbeh, krásne vypracované charaktery a svet a v neposlednom rade aj na stategické súboje. Príbeh je do hĺbky prepracovaný a napínavý a využíva nový dynamický dialógový systém, vrátane dabovaných rozhovorov, ktorý poteší veteránov série i nováčikov.

pustina

VIAC AKCIE

Hra je zasadená do neľútostne premrznutého Colorada a jeho okolIA, kde prežitie je zložité a šťastný koniec nie je garantovaný. Zložité morálne voľby sú nevyberavo postavené pred hráča a donútia ho k veľa obetiam, ktoré premenia samotný herný svet. Medzi ďalšie novinky patria vozidlá, nebezpečné prostredie a prepracovaný, viac akčný systém, ktorý je evolúciou taktického ťahovej systému známeho z Wasteland 2.

inxile entertainment
PODĽA SEBA
Detailne tvorba postavy sa tu dostáva na novú úroveň a množstvo schopností a zručností umožní jedinečný a neopakovateľný herný zážitok, kedy vaša partia šiestich Rangerov je pripravená na výzvu v hre pre jedného hráča či v kooperatívnej hre s kamarátom.

brian fargo

zdielaj na:

Video / Ukážka Wasteland 3 - Day One Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť



Just Dance 2021 (XBOX1)
Just Dance 2021 (XBOX1)
49,99€
34,99€