GameExpres.sk
  Prihlásenie

Watch Dogs CZ (Special edition)

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Watch Dogs CZ (Special edition)
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 26,99
Aktuálna cena : 19,99€

POPIS Watch Dogs CZ (Special edition):

Všetko závisí len na prejdení prstu po displeji. Spájanie sa s priateľmi. Kupovanie najnovších zariadení a výbavy. Sledovaním, čo sa deje vo svete. Ale s tak isto jednoduchým prejdením po displeji zrodíte aj nezastaviteľný rozširujúci sa tieň. S každým pripojením zanechávate po sebe digitálnu stopu, ktorá sleduje každý pohyb a všetko, čo sa nám páči alebo nepáči. A nie je to len o ľuďoch. Dnes sú spojené aj všetky hlavné mestá. Mestské infraštruktúry sú sledované a kontrolované komplexnými operačnými systémami.

Vo Watch Dogs sa tento systém nazýva Central Operating System (ctOS) a má pod palcom takmer každý kúsok mestskej technológie, každú kľúčovú informáciu o každom obyvateľovi.

Ste Aiden Pearce, geniálny hacker a bývalý kriminálnik, ktorého kriminálna minulosť viedla k násilnej rodinnej tragédii. Teraz, na love po tých, ktorí ublížili vašej rodine, budete schopný monitorovať a hackovať všetkých okolo seba, manipulovať všetkým, čo je zapojené do mestskej siete. Či už ide o záznamy zo všadeprítomných bezpečnostných kamier, sťahovanie osobných informácií na lokalizovanie cieľa, či dokonca zmenu farieb na semaforoch, aby ste spomalili svojho nepriateľa... všetko a ešte viac je možné vo svete Watch Dogs.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Watch Dogs CZ (Special edition):

video na YouTube

video na YouTube

Ďalšia video ukážka č. 3 - trailer

Recenzie Watch Dogs CZ (Special edition):

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Aiden Pearce možná nepatří mezi nejosobitější herní hrdiny, i tak se s ním ale do sytosti vyblbnete. Hackovaní v Chicagu pod dohledem kamer je zábavné, neotřelé a bohužel zapadané mohutným návalem reklamní masáže, kterou Ubisoft opět nezvládl. Neviňme z toho hru!
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť