GameExpres.sk
  Prihlásenie

Wolfenstein II: The New Colossus

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Wolfenstein II: The New Colossus
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Wolfenstein II: The New Colossus:

The New Colossus priamo nadväzuje na The New Order z roku 2014. Notorický likvidátor nacistov BJ Blazkowicz prežil súboj s generálom Deathsheadom a prebúdza sa v roku 1961, aby zistil, že jeho milovaná Anya čaká dvojčatá. A tak opäť začína frenetická akcia v old-school štýle.

OSLOBOĎTE AMERIKU
Svet Wolfensteina nie je svetom, kde by mohli v pokoji vyrastať potomkovia takých odvážnych frajerov. Deathshead je možno po smrti, ale znetvorená Frau Engel a jej nacistickí kolegovia stále vládnu svetu železnou päsťou s hákovým krížom na každom kroku. A tak musí BJ a jeho noví a tiež dobre známi priatelia začať s revolúciou naprieč Amerikou.

NACISTI AJ KROKODÍLY
Aj tentokrát vás čaká likvidácia nacistov a ich robotických výtvorov, množstvo zbraní, z ktorých niektoré môžete nosiť v každej ruke, výrazné postavy alebo pestré lokality. Pozriete sa do New Orleans, kde vás čaká konflikt nielen s nacistami, ale aj s krokodílmi, navštívite Roswell v Novom Mexiku, alebo Manhattan po dopade atómovej bomby. Ako už viete z The New Order, práve atómová bomba zhodená na New York zapríčinila kapituláciu Ameriky počas vojny.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XONE

Video / Ukážka Wolfenstein II: The New Colossus:

video na YouTube

Recenzie Wolfenstein II: The New Colossus:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Pokračování ve velkém stylu. Skvělá hratelnost, nechutní nácisté a trýznivé vyobrazení světa, ve kterém nacisté ovládli Ameriku. Dobrý příběh byl nutností, ale jeho členitost a vedlejší linky vás dost možná překvapí.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť