GameExpres.sk
  Prihlásenie

World War Z

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One World War Z
Kategória:akcia fps
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS World War Z:

Ľudstvo je na pokraji záhuby. Od New Yorku, po Moskvu a Jeruzalem sa rozširuje nemŕtva apokalypsa. Čím viac sa blíži koniec všetkého, skupina niekoľkých odvážnych jedincov sa rozhodne čeliť hordám zombie a prežiť. World War Z je kooperatívna strieľačka z pohľadu tretej osoby pre 4 hráčov, kde vašim nepriateľom budú stovky zombíkov. Celý svet je postavený na rovnomennom filme, q jeho knižnej predlohe a rozvíja ho novými príbehmi.

HORDY NEMŔTVYCH
Tvorcovia predstavujú vlastný Swarm Engine, ktorý bez najmenších problémov renderuje hordy nemŕtvych v neskutočných prestrelkách. Kooperatívna príbehová kampaň ponúkne možnosť sa pozrieť do niekoľkých kútov sveta, kde jedinečné skupiny preživších rozprávajú svoje príbehy.

World War Z

PROTI SEBE
Hra ponúkne aj intenzívne módy umožňujúce bojovať aj proti ostatným hráčom, kde obe strany budú ohrozovať zombie. Postupne môžete upgradovať zbrane a levelovať 6 hráčskych tried, čo vám pomôže byť silnejší a odrážať väčšie hordy nepriateľov.

world war z

zdielaj na:

Video / Ukážka World War Z:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť