GameExpres.sk
  Prihlásenie

WWE 2K16

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One WWE 2K16
Kategória:sport
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

POPIS WWE 2K16:

Skočte do ringu a rozpútajte peklo! Neotrasiteľný kráľ wrestlingových hier sa vracia s najväčšou náložou obsahu vo WWE histórii. Nájdete tu šampionát WWE, NXT Superstars, Divas a Legends.

AKÁ BUDE VAŠA CESTA?
Hrajte WWE 2K16 Showcase a prežite legendárnu kariéru Stone Cold Steva Austina, alebo si vybudujte vlastnú cestu do Siene slávy v MyCareer režime. Bude to stáť za to, pretože reálnejšiu a obsiahlejšiu WWE hru len tak nenájdete.

VLASTNÁ WWE HRA
Nový režim Utilise Creation Suite, v ktorom si môžete vytvoriť vlastné WWE univerzum. Máte možnosť vytvoriť, upravovať a súťažiť s unikátnymi superhviezdami, v rôznych arénach, show a šampionátoch.

VY STE PÁNOM
Vytvorte si vlastnú legendu móde kariéry. Počas stúpania po rebríčkoch z NXT do WWE budete robiť zásadné rozhodnutia a raz sa možno dostanete až do Siene slávy. Trénujte, súťažte s ostatnými, robte rozhovory, otravujte súperov a vytvorte si unikátny tag team.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka WWE 2K16:

video na YouTube

Recenzie WWE 2K16:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Fanoušci wrestlingu budou zřejmě spokojeni, ostatní odradí neoslnivé grafické zpracování s množstvím chyb a nedostatečná atraktivita, přeci jenom wrestling není pro každého.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť