GameExpres.sk
  Prihlásenie

Zombie Army 4: Dead War + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Zombie Army 4: Dead War
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 42,99€

AKCIA : DLC bonu k predobjednávke

DLC bonu k predobjednávke

Predobjednajte si hru a získajte navyše postavu nemŕtveho letca Hectora!
Keď bol zahájený "Plán Z", povstali z hrobu milióny vojakov - nie každý sa ale vrátil ako bezmyšlienkovití Zombie. Hector sa za vojny s mŕtvymi zrútil v Alpách, ako správne vychovaný gentleman ale nedovolí, aby mu tá "vec so smrťou" zabránila v splnení úlohy. Len neskúšajte ťahať za ten list vrtule, čo mu trčí z hrudníka. 

POPIS Zombie Army 4: Dead War:

V tejto hororovej strieľačke od tvorcov Sniper Elite 4 si Hitlerova nemŕtva armáda prichádza koledovať o ďalšiu nakladačku! V boji za záchranu ľudstva pred epidémiou nemŕtvych decimujúcou Európu štyridsiatych rokov na vás čakajú zástupy odporných netvorov zo záhrobia, epické zbrane a nová nervy drásajúca kampaň pre jedného štyroch hráčov!

NOVÝ PRÍBEH

Hoci členovia špeciálneho odboja porazili nemrtvého Hitlera a zvrhli ho do pekla, mŕtvi znovu povstávajú a sú ešte hladnejší ako predtým! Pokračujte v alternatívnej histórii začatej séried Zombie Army Trilogy, skúmajte nové rozľahlé úrovne a odhaľte zlovestný plán, ktorý zavedie "brigádu preživších" do rôznych častí Talianska a ešte oveľa ďalej! Bojujte so silami temnôt v kanáloch prešpikovaných mŕtvolami, prežite exkurziu do nemrtvej zoo a cestujte na temné, neopísateľné miesta, z ktorých doteraz nikto živý nevrátil!

Zombie Army 4: Dead War

SKVELÁ HRATEĽNOSŤ

Využívajte pravidlá balistiky definované Rebellionom v sérii Sniper Elite tiež proti hordám prekliatych príšer! Preslávená röntgenová kamera sa vracia! Sledujte "pod röntgenom" v úchvatnom spomalenom zábere, ako letiaca strela alebo bomba ničí kosti a orgány. Pozorujte, ako sa z tela nepriateľa odtrhávajú jeho zhnité údy, a nenechajte sa ochromiť hrôzou, keď ho to nezastaví!

rebellion

ROZVOJ POSTAVY A ŠIROKÉ MOŽNOSTI ÚPRAVY

Získavajte vyššie hodnosti a stvorte zabijaka podľa svojho gusta! Považujete sa za anjela strážneho? Čeľte zraneniam miesto svojich spoločníkov! Vážne sa vám toľko páči ten ťažký guľomet? Tak prečo si ho so sebou nevezmete? V boji postupne odomykajte nové oblečenie, výkriky alebo posmešky a zabíjajte vo vlastnom štýle!

sniper elite zombie army

EPICKÉ ZBRANE

Keď vás nemŕtvi obklopia, bráňte sa účinnejšie vďaka vylepšenému boju na blízko! Prederte sa davom, dupajte po hlavách nepriateľov a odprevádzajte živých mŕtvych hrozivo vyzerajúcimi chvatmi! Spútajte silu ohňa, blesku a tiež božské esencie, vylepšujte svoje zbrane na pracovných stoloch a vytvárajte improvizované pekelné nástroje! Útočná puška vystreľujúca blesky? Pištoľ s ohnivým bajonetom? Pri poslednej obrane ľudstva nie je nič príliš!

zombie army 4 dead war

MONŠTRUÓZNI NEPRIATELIA

Pustite sa s vervou do légií diabolských chňapákov, mohutných, obrnených elitných vojakov, hrozivých tieňových démonov, výbušných samovražedných generálov a hromady ďalších nečakaných protivníkov! budete zízať do mäsitej hlavne zombie tanku, budete si priať, aby ste nevyliezali z postele!

dead war

zdielaj na:

Video / Ukážka Zombie Army 4: Dead War:

video na YouTube