GameExpres.sk
  Prihlásenie

Konzola Nintendo Switch + Animal Crossing: New Horizons - Special Edition

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Konzola Nintendo Switch + Animal Crossing: New Horizons - Special Edition
Kategória:hardware
Výrobca:Ostatní
Lokalizácia:český manuál
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Konzola Nintendo Switch + Animal Crossing: New Horizons - Special Edit:

BALENIE OBSAHUJE
- Nintendo Switch (model 2019) s pamäťou 32GB v špeciálnom vyhotovení Animal Crossing: New Horizons
-
kód na stiahnutie hry Animal Crossing: New Horizons
-
ľavý a pravý Joy-Con ovládač vo farbách Animal Crossing
-
Joy-Con grip (umožní spojiť oba Joy -Cony do podoby jedného ovládača)
- dvojicu Joy-Con pútok na ruku
-
Nintendo Switch dok (dokovacia stanica slúžiaca k prepojeniu konzoly a televízie) v špeciálnom Animal Crossing vyhotovení
-
HDMI kábel
-
AC adaptér

Nová Konzola od Nintenda kombinuje prenosnú hernú konzolu s klasickou domácou. Kedykoľvek môžete konzolu odpojiť od nabíjacej stanice a používať ju podobne ako výkonný tablet s dvojicou odpojiteľných ovládačov po stranách.


JEDNODUCHÉ HRANIE VO DVOJICI
Všestranné ovládače Joy-Con ponúkajú množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony je možné používať každý v jednej ruke, alebo dohromady ako jeden herný ovládač pomocou Joy-Con gripu. Je ich tiež možné pripojiť ku konzole v rámci handheld módu, alebo sa podeliť s kamarátom a v podporovaných tituloch si tak užiť multiplayerovú zábavu pre dvoch.

Každý Joy-Con má vlastnú sadu tlačidiel a môže byť teda používaný ako samostatný ovládač a zároveň je vybavený akcelerometrom a gyroskopickým pohybovým senzorom, čo umožňuje nezávislé pravé a ľavé pohybové ovládanie.


Konzole Nintendo Switch + Animal Crossing: New Horizons - Special Edition

ZDIEĽAJTE OBRÁZKY

Nintendo Switch obsahuje množstvo zabudovaných funkcií, ktoré ho robia oveľa viac interaktívnym. Ľavý Joy-Con tak obsahuje Capture tlačidlo, ktoré vám umožní jedným kliknutím vykonávať okamžité screenshoty z hrania a deliť sa o ne s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí.


AMIIBO FIGÚRKY A POHYBOVÁ KAMERA
Pravý Joy-Con zase obsahuje NFC bod pre interakciu s amiibo figúrkami rovnako ako IR pohybovú kameru schopnú detekovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov v pre tieto funkcie špeciálne navrhnutých hrách. Napríklad táto funkcia dokáže určiť, ako ďaleko je hráčova ruka a či formuje kameň, nožnice alebo papier.

nintendo switch

REÁLNEJŠIE VIBRÁCIE
Obidva Joy-Cony predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá vám v kompatibilných hrách umožní pocítiť ďaleko reálnejšiu vibračnú odozvu, než kedykoľvek predtým. Tento efekt je natoľko detailný, že môžete napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu vo vnútri pohára, ktorý bude práve Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budete môcť pocítiť novú úroveň realistickosti, nedosiahnuteľnej pomocou zraku a sluchu.


nswitch

LOKÁLNY MULTIPLAYER
Nintendo Switch sa zároveň stará o to, aby bolo jednoduché zostať v spojení s ostatnými hráčmi. Môže byť tak prepojených 8 konzol v rámci lokálneho multiplayeru. Môžete si odložiť svoje konzoly za pomoci zabudovaného stojanu, podeliť sa s ostatnými o Joy-Cony a užívať si multiplayerovú zábavu aj mimo pohodlie domova.


ONLINE MULTIPLAYER
Konzola tiež podporuje online Wi-Fi multiplayer. Bude tiež dostupná nová platená služba, ktorá bude po vydaní konzoly voľne prístupná na vyskúšanie. Táto služba bude obsahovať aplikáciu pre chytré mobilné telefóny dostupnú v lete 2017, ktorá vám umožní pozývať kamarátov do hry, nastavovať herné stretnutia a chatovať s ostatnými pri hraní kompatibilných titulov. Táto služba bude k dispozícii na jeseň.


switch

VYLEPŠENÁ RODIČOVSKÁ KONTROLA
Pokročilou rodičovskou kontrolou môžete strážiť svoje ratolesti, ale aj drahé polovičky. Možno nastavovať časové limity, po ktorých uplynutí bude nadšený hráč upozornený, že by mal končiť, ale tiež sa dajú sledovať štatistiky, ktorú hru hrá najviac. Všetko sa ovláda pomocou mobilné aplikácie pre telefóny a tablety so systémom Android a iOS.


NEW HORIZONS

Ak ste neustále v zhone moderného sveta a to vás unavuje, Tom Nook obchodnú príležitosť nachystanú práve pre vás: jeho úplne nová, ultra-exkluzívna jednosmerná letenka na opustený ostrov. Samozrejme, možno ste sa už s farebnými postavičkami niekde stretli. Mali ste super spomienky na ľudkov z mesta (City Folk), možno ste dokonca otočili novým lístkom (New Leaf) a zaviazali sa do verejných služieb. Ale hlboko vo vás je túžba po slobode, že áno? V novom diele populárnej série Animal Crossing sa vám totiž všetko môže splniť!zdielaj na:

Video / Ukážka Konzola Nintendo Switch + Animal Crossing: New Horizons - Special Edition:

video na YouTube

video na YouTube

Ďalšia video ukážka č.
TOVAR SKLADOM
zobraziť