GameExpres.sk
  Prihlásenie

Konzola Nintendo Switch Lite - Yellow

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Konzola Nintendo Switch Lite - Yellow
Kategória:hardware konzole
Lokalizácia:český manuál
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Doprava tohto produktu je ZADARMO
Aktuálna cena : 219,00€

POPIS Konzola Nintendo Switch Lite - Yellow:

BALENIE OBSAHUJE
- Nintendo Switch Lite s pamäťou 32GB v žltej farbe
- AC adaptér

Úplne nový prírastok do rodiny konzol Nintendo Switch ponúkne lepšiu výdrž na batériu, menšie a krajšie proporcie a priaznivejšiu cenu. Pritom si hráči môžu užiť hlavných predností Konzoly Nintendo Switch a tými sú predovšetkým prenosnosť a neustále rastúci katalóg hier. Zahrajte si tie najväčšie pecky od Super Smash Bros Ultimate, cez Super Mario Odyssey až po výpravné dobrodružstvo v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.NA CESTY
Nintendo Switch Lite nemá odnímateľné Joy-Con ovládače a je oveľa menšia verzia Nintendo Switch konzoly. Nemá žiadny stojanček, a ako špecializovaná konzola na hranie v Handheld móde tak postráda akékoľvek pripojenie s televíziou alebo monitorom (neobsahuje teda ani dokovaciu stanicu, ani HDMI kábel).

SKORO VŠETKY HITY
Na tomto novom zariadení môžete hrať všetky dostupné hry z rozrastajúcej sa knižnice Nintendo Switch, ktoré podporujú hranie v handheld móde, s pár výnimkami. Na zadnej strane fyzických hier a na webových stránkach Nintendo nájdete u každého titulu informáciu, s akými hernými módami ide titul použiť.


Konzole Nintendo Switch Lite - Yellow (SWITCH)

LOKÁLNÍ MULTIPLAYER
Nintendo Switch sa zároveň stará o to, aby bolo jednoduché zostať prepojený s ostatnými hráčmi. Až 8 konzol tak môže byť prepojených v rámci lokálneho multiplayeru. Na jednej konzoly potom po pripojení Joy-Con ovládačov (predávané samostatne), potom môžu hráči hrať v tabletop móde.

ONLINE MULTIPLAYER
Konzoly tiež budú podporovať online Wi-Fi multiplayer. Nintendo tiež vyhlásilo, že nová platená služba bude po vydaní volná k vyskúšaniu. Táto služba bude zahŕňať aplikáciu pre inteligentné mobilné telefóny dostupnú v lete 2017, ktorá umožní užívateľom pozývať kamarátov k hre, nastavovať herné schôdzky a chatovať s ostatnými pri hraní kompatibilných titulov. Táto služba bude k dispozícii na jeseň.

VYLEPŠENÁ RODIČOVSKÁ KONTROLA
Pokročilou rodičovskou kontrolou môžete strážiť svoje ratolesti, ale aj drahé polovičky. Dajú sa nastavovať časové limity, po ktorých uplynutí bude nadšený hráč upozornený, že by mal končiť, ale tiež sa bude dať sledovať štatistiky, ktorú hru hrá najviac. Všetko sa ovláda pomocou mobilnej aplikácie pre telefóny a tablety so systémom Android a iOS. 
zdielaj na:

Video / Ukážka Konzola Nintendo Switch Lite - Yellow:

video na YouTube

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť