GameExpres.sk
  Prihlásenie

Nintendo Labo - Variety Kit

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Nintendo Labo - Variety Kit
Kategória:detske
Výrobca:Ostatní
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Nintendo Labo - Variety Kit:

Ninteno Labo nasleduje históriu spoločnosti Nintendo, ktorá si vždy zakladala na inovatívnych herných zážitkoch, a tak pokračuje v naplnení misie spoločnosti - vytvárať úsmevy na ľudských tvárach. S každou Nintendo Labo sadou, ktorá bola inšpirovaná mysľami naprieč všetkými generáciami, môžete pretransformovať dosku z papierového kartónu - špeciálne navrhnutú, aby fungovala s Nintendo Switch konzolou a Joy-Con ovládačmi - do interaktívnych výtvorov s názvom Toy-Con.

NOVÉ SPÔSOBY HRANIA
Či už ide o piano, motorku, robota alebo ďalšie, každý Toy-Con sa prebudí k životu v kombinácii s Nintendo Switch konzolou v rôznych formách. Počas zostavovania si užívajte tiež objavovanie, ako technológia funguje a vymýšľajte nové spôsoby hrania s každým Toy-Con výtvorom.

Nintendo Labo Variety Kit OBSAHUJE
Toy-Con RC Car: Vložte ľavý a pravý Joy-Con ovládač do vami vytvoreného RC Car modelu a kontrolujte jeho pohyb skrze dotykovú obrazovku na Nintendo Switch konzole. V Joy-Con ovládačoch zabudovaná funkcia HD rumble spôsobí vibrácie, ktoré budú nasledovať vami volený smer. Materiály k vytvoreniu dvoch RC Cars v balení.

Nintendo Switch konzolu. Chyťte jednu z mnohých exotických rýb, ktoré uvidíte plávať na obrazovke konzole. Stačí len pohybovať s prútom a postupne odvíjať vlasec a dostávať tak háčik nižšie do vody. Akonáhle ucítite vibráciu z Joy-Con ovládača vloženého do navijaka, musíte rýchlo točiť páčkou, navíjať vlasec a priťahovať prút, aby ste skompletizovali chytenie.

Nintendo Switch, ktorá je usadená uprostred riadidiel. Stlačením príslušného tlačidla naštartujete motor a otočením pravého riadidlá pridáte plyn. Motorku ovládate nakláňaním tela alebo otáčaním riadidiel vľavo / vpravo.

Nintendo Switch konzoly a Joy-Con ovládača do príslušných miest môžete tvoriť vašu vlastnú hudbu stláčaním rôznych klávesov. Môžete tiež vkladať rôzne gombíky na vytváranie nových zvukových efektov a tónov.

toy-con

zdielaj na:

Video / Ukážka Nintendo Labo - Variety Kit:

video na YouTube

video na YouTube

Ďalšia video ukážka č. 2
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť