GameExpres.sk
  Prihlásenie

Nintendo Labo VR Kit - Expansion Set 1

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Nintendo Labo VR Kit - Expansion Set 1
Kategória:detske prislusenstvi
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 22,99€

POPIS Nintendo Labo VR Kit - Expansion Set 1:

BALENÍ OBSAHUJE
- komponenty k zostaveniu Toy-Con Camera
- komponenty k zostaveniu Toy-Con Elephant

Nintendo Labo VR Kit - Expansion Set 1

Nintendo Labo: VR Kit je štvrtým kitom v Nintendo Labo sérii, poskytujúca nástroje na zostavenie DIY kartónových výtvorov zvaných Toy-Con. S týmito výtvormi si môžete zahrať niekoľko rôznych hier a objaviť, ako ich Nintendo Switch privedie k životu.

045496431150

NOVÉ TOY-CONY
Nintendo Labo: VR Kit ponúka šesť nových Toy-Con výtvorov, vrátane VR Goggles, ktoré v kombinácii s ostatnými výtvormi vyzývajú hráčov na použitie prirodzených pohybov a gest pre interakciu s herným svetom a posunutie zážitku s Nintendo Labo na novú úroveň. Zastavte inváziu mimozemšťanov s Toy-Con Blaster, navštívte farebný oceán a foťte podmorský život s Toy-Con Camera a oveľa viac!

kartonové vr

S KAMARÁTMI
Nintendo Labo: VR Kit nabáda na zdieľanie Toy-Con výtvorov v skupine ľudí, aby sa každý v miestnosti mohol pripojiť k zábave. Aby hráči mohli objavovať skvelé zážitky spolu stačí jednoducho zasunúť Nintendo Switch konzolu do Toy-Con VR Goggles a pridržať si ich pri očiach pre rôzne hry a zážitky. Žiadny popruh na hlavu nie je treba.

toy-con vr goggles

zdielaj na:
..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.