GameExpres.sk
  Prihlásenie

Nintendo Labo VR Kit

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Nintendo Labo VR Kit
Kategória:detske prislusenstvo
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 67,99€

POPIS Nintendo Labo VR Kit:

BALENÍ OBSAHUJE
- Nintendo Labo VR software
- komponenty k zostaveniu Toy-Con VR Goggles (okuliare)
- komponenty k zostaveniu Toy-Con Blaster
- komponenty k zostaveniu Toy-Con Camera
- komponenty k zostaveniu Toy-Con Bird
- komponenty k zostaveniu Toy-Con Wind Pedal
- komponenty k zostaveniu Toy-Con Elephant
- držiak na obrazovku
- bezpečnostný kryt

Nintendo Labo: VR Kit je štvrtým kitom v Nintendo Labo sérii, poskytujúca nástroje na zostavenie DIY kartónových výtvorov zvaných Toy-Con. S týmito výtvormi si môžete zahrať niekoľko rôznych hier a objaviť, ako ich Nintendo Switch privedie k životu.

Nintendo Labo: VR Kit ponúka šesť nových Toy-Con výtvorov, vrátane VR Goggles, ktoré v kombinácii s ostatnými výtvormi vyzývajú hráčov na použitie prirodzených pohybov a gest pre interakciu s herným svetom a posunutie zážitku s Nintendo Labo na novú úroveň. Zastavte inváziu mimozemšťanov s Toy-Con Blaster, navštívte farebný oceán a foťte podmorský život s Toy-Con Camera a oveľa viac!

Nintendo Labo: VR Kit nabáda na zdieľanie Toy-Con výtvorov v skupine ľudí, aby sa každý v miestnosti mohol pripojiť k zábave. Aby hráči mohli objavovať skvelé zážitky spolu stačí jednoducho zasunúť Nintendo Switch konzolu do Toy-Con VR Goggles a pridržať si ich pri očiach pre rôzne hry a zážitky. Žiadny popruh na hlavu nie je treba.

Nintendo Labo VR Kit obsahuje Nintendo Switch softvér a materiál na stavbu všetkých šiestich Toy-Con projektov - Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. K tomu všetkému ešte držiak na obrazovku a bezpečnostný kryt. Táto sada je dobrou voľbou pre deti a rodiny, ktoré sa chcú plne ponoriť do virtuálnej reality.

virtuální brýle

zdielaj na:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.