GameExpres.sk
  Prihlásenie

Nintendo Labo VR Kit - Starter Set + Blaster

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Nintendo Labo VR Kit - Starter Set + Blaster
Kategória:detske prislusenstvo
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Nintendo Labo VR Kit - Starter Set + Blaster:

BALENIE OBSAHUJE
- Nintendo Labo VR software
- komponenty k zostaveniu Toy-Con VR Goggles (okuliare)
- komponenty k zostaveniu Toy-Con Blaster
- držiak na obrazovku
- bezpečnostný kryt

Nintendo Labo VR Kit - Starter Set + Blaster

Nintendo Labo: VR Kit je štvrtým kitom v Nintendo Labo sérii, poskytujúca nástroje na zostavenie DIY kartónových výtvorov zvaných Toy-Con. S týmito výtvormi si môžete zahrať niekoľko rôznych hier a objaviť, ako ich Nintendo Switch privedie k životu.

045496424114

NOVÉ TOY-CONY
Nintendo Labo: VR Kit ponúka šesť nových Toy-Con výtvorov, vrátane VR Goggles, ktoré v kombinácii s ostatnými výtvormi vyzývajú hráčov na použitie prirodzených pohybov a gest pre interakciu s herným svetom a posunutie zážitku s Nintendo Labo na novú úroveň. Zastavte inváziu mimozemšťanov s Toy-Con Blaster, navštívte farebný oceán a foťte podmorský život s Toy-Con Camera a oveľa viac!

S KAMARÁTMI
Nintendo Labo: VR Kit nabáda na zdieľanie Toy-Con výtvorov v skupine ľudí, aby sa každý v miestnosti mohol pripojiť k zábave. Aby hráči mohli objavovať skvelé zážitky spolu stačí jednoducho zasunúť Nintendo Switch konzolu do Toy-Con VR Goggles a pridržať si ich pri očiach pre rôzne hry a zážitky. Žiadny popruh na hlavu nie je treba.

kartonové vr

AKURÁT NA ZAČIATOK
Štartovná sada obsahuje Nintendo Switch Software a komponenty potrebné na zostavenie Toy-Con VR Goggles a Toy-Con Blaster, nechýba ani držiak na obrazovku a bezpečnostný kryt. Starter Set je skvelým vstupom do sveta Nintendo Labo VR.

zdielaj na: