GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ovládače Joy-Con - Neon Green/Neon Pink

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo Ovládače Joy-Con - Neon Green/Neon Pink
Kategória:hardware prislusenstvi gamepad
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 77,99
Aktuálna cena : 64,99€

Všestranné Joy-Cony ponúknu množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony je možné používať každý v jednej ruke alebo spolu ako jeden herný ovládač za pomoci Joy-Con gripu. Je tiež možné ich pripojiť na konzolu v rámci
POPIS Ovládače Joy-Con - Neon Green/Neon Pink:

Všestranné Joy-Cony ponúknu množstvo prekvapivých herných zážitkov. Dva Joy-Cony je možné používať každý v jednej ruke alebo spolu ako jeden herný ovládač za pomoci Joy-Con gripu. Je tiež možné ich pripojiť na konzolu v rámci handheld móde alebo sa podeliť s kamarátom a v podporovaných tituloch si tak užiť multiplayerovú zábavu pre dvoch.

Ovládače Joy-Con - Neon Green/Neon Pink

KAŽDÝ JOY-CON JE SAMOSTATNÝ
Každý Joy-Con má vlastnú plnú sadu tlačidiel a môže byť teda používaný ako samostatný ovládač a zároveň je vybavený akcelerometrom a gyro pohybovým senzorom, čo umožňuje nezávislé pravé a ľavé pohybové ovládanie.

ZDIEĽAJTE ZÁŽITKY
Ľavý Joy-Con ďalej obsahuje Capture tlačítko, ktoré hráčom umožní jedným kliknutím zhotovovať okamžité screenshoty ich hrania a deliť sa o ne s priateľmi prostredníctvom sociálnych sietí.

POHYBOVÁ KAMERA
Pravý Joy-Con obsahuje NFC bod pre interakciu s amiibo figúrkami rovnako ako IR pohybovú kameru schopnú detekovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov, tieto funkcie sú pre špeciálne navrhnuté hry. Napríklad táto funkcia dokáže určiť, ako ďaleko je hráčova ruka a aký formuje tvar.

POKROČILÉ VIBRÁCIE
Joy-Cony ďalej predstavujú pokročilú funkciu HD rumble, ktorá v kompatibilných hrách umožní hráčom pocítiť ďaleko realistickejšiu vibračnú odozvu než kedykoľvek predtým. Tento efekt je natoľko detailný, že hráči môžu napríklad cítiť vibrácie jednotlivých kociek ľadu vo vnútri pohára, ktorý bude zrovna Joy-Con simulovať. Vďaka funkcii HD rumble budú môcť hráči pocítiť novú úroveň realistickosti, nedosiahnuteľné za pomoci jednoduchého zraku a sluchu!

zdielaj na:
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež: