GameExpres.sk
  Prihlásenie

PokéBall Plus

Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo
Konzola Nintendo Switch a príslušenstvo PokéBall Plus
Kategória:hardware ovladac prislusenstvi
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS PokéBall Plus:

Poké Ball je dôležitá súčasť vybavenia každého Pokémon Trénera! S jeho pomocou môžete Pokémonov chytať a brať so sebou na cesty. Predstavujeme nové zariadenie so známym vzhľadom - Poké Ball Plus. S Poké Ball Plus v ruke dobrodružstvo s Pokémonmi vyskočí z obrazovky do reálneho sveta.

UNIKÁTNY OVLÁDAČ
Pri použití s hrami Pokémon: Let 'Go, Pikachu! a Pokémon: Let 'Go, Eevee! funugje ako Joy-Con ovládač. Behajte, bojujte, pohybujte sa v menu - to všetko Poké Ball Plus hravo zvládne. Poké Ball Plus má senzory pohybu, takže keď sa objaví divoký Pokémon, môžete ho chytiť rovnakým pohybom, ako by ste hádzali naozajstný Poké Ball.

PokéBall Plus

POKÉMONA KEDYKOĽVEK SO SEBOU
Keď chytíte nového priateľa z radov Pokémonov, Poké Ball Plus zavibruje a rozsvieti sa a tiež počujete unikátny zvuk chyteného Pokémona, ako keby bol naozaj vnútri! Váš Pokémon s vami môže ísť na prechádzku parkom i do lesa v reálnom svete. Keď s Poké Ballom jemne zatrasiete, Pokémon vnútri sa ozve a Poké Ball Plus zavibruje. V každom novom Poké Ball Plus sa ukrýva Mew, mýtický Pokémon, ktorý je predkom všetkých ostatných Pokémonov.

povanocni18

FUNGUJE AJ S TELEFÓNOM
Rovnako ako Pokémon Go Plus vám Poké Ball Plus umožní viac zábavy a voľnosti pri vašom pátraní po divokých Pokémonoch v Pokémon GO! Akonáhle sa na blízku objaví Pokémon, Poké Ball Plus vás upozorní. Stlačte tlačidlo pre hodenie Poké Ballu a zariadenie bude svietiť a vibrovať, aby vás upozornilo na to, či bol váš hod úspešný. Počas spojenia s telefónom tiež meria prejdenú vzdialenosť, takže môžete liahnuť vajcia aj získavať Candy od vášho zvoleného parťáka.

045496430832

zdielaj na:

Video / Ukážka PokéBall Plus:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť