GameExpres.sk
  Prihlásenie

Metro: Exodus - Complete Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Metro: Exodus - Complete Edition
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

POPIS Metro: Exodus - Complete Edition:

Complete Edition OBSAHUJE
- základnú hru Metro: Exodus s Ray Tracingem a 4k/60 FPS
- príbehové DLC The Two Colonels
- príbehové DLC Sam's Story

Delivery technológia - kúpte si hru iba raz a hrajte ju na Xbox One alebo vo vylepšenej verzii na Xbox Series X.


Tretie pokračovanie Arťomovho putovania nás opäť zavedie do post-apokalyptickej Moskvy, z ktorej sa však po prvýkrát pozrieme aj do divokej ruskej divočiny. V obrovských nelineárnych úrovniach budeme preskúmavať krajinu a pokračovať v príbehu inšpirovanom knihami Dmitryja Glukhovského. Dej hry obsiahne celý rok od jari, leta, jesene až po krutú nukleárnu zimu.

Užite si ultimátne postapokalyptické dobrodružstvo a odhaľte jedinečný nepriateľský svet v tejto epickej strieľačke z pohľadu prvej osoby, teraz vylepšenej pre  Xbox Series X. Metro Exodus Complete Edition obsahuje kampaň metro Exodus pre jedného hráča a obidva strhujúce prídavky: The Two Colonels a Sam's Story, to všetko s úžasným Ray Tracingom a 4k / 60 FPS.

HORE NA POVRCH
Štvrť storočia po nukleárnej vojne, ktorá zdevastovala Zem, sa niekoľko tisíc preživších stále snaží prežiť pod ruinami Moskvy v tuneloch metra. V priebehu času bojovali proti zmutovaným beštiám a paranormálnym javom a utrpeli mnoho strát v občianskej vojne. Teraz ale ako Arťom musíte opustiť Metro a viesť svoju skupinu na neskutočné dobrodružstvo naprieč kontinentom v postapokalyptickom Rusku a hľadať nový život na východe.

Metro: Exodus - Complete Edition

OTVORENÁ FPS STRIEĽAČKA
Metro Exodus ponúkne epický príbeh v krásnej FPS strieľačke štúdia 4A Games, ktorá kombinuje smrteľné boje so stealth prvkami, kedy budete veľa skúmať a predovšetkým sa snažiť prežiť v jednej z najrozsiahlejších hier, ktoré kedy boli vytvorené.

Metro Exodus

RUSKÁ DIVOČINA
Preskúmajte ruskú divočinu naprieč obrovskými a nelineárnymi levelmi a postupujte ďalej v napínavom príbehu, ktorý sa rozprestiera naprieč celým rokom, od jari, cez leto a jeseň, až do hlbokej jadrovej zimy. Príbeh je inšpirovaný knihami Dmitrye Glukhovskeho a Metro Exodus pokračuje Artyomovým zatiaľ najrozsiahlejším dobrodružstvom.

Metro 2033

PLNOU PAROU VPRED
Cestu na východ vám uľahčí Aurora, veľmi modifikovaná parná lokomotíva a jej osádka. O jej osude budete rozhodovať vďaka systému rozhodnutí, ktoré budú mať mnohé dôsledky ako na vašich súdruhov, tak na celý príbeh, čo zaručuje skvelú znovuhrateľnosť.

Metro 2034


zdielaj na:

Video / Ukážka Metro: Exodus - Complete Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (XBOX1)
Just Dance 2021 (XBOX1)
49,99€
34,99€