GameExpres.sk
  Prihlásenie

DualShock 4 ovládač - Čierny V2 + Fortnite (Neo Versa Bundle)

Príslušenstvo ku konzole Playstation 4
Príslušenstvo ku konzole Playstation 4 DualShock 4 ovládač - Čierny V2 + Fortnite (Neo Versa Bundle)
Kategória:hardware gamepad
Výrobca:Sony
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Lokalizácia:český manuál
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS DualShock 4 ovládač - Čierny V2 + Fortnite (Neo Versa Bundle):

BALENIE OBSAHUJE:
- ovládač DualShock 4 v2 v čiernej farbe
- aktivační kód na 500 V-Bucks
- Epic Neo Versa Kit do hry


Ovládač využíva podobný design ako predchádzajúci DualShock 3 a napriek tomu prináša mnoho inovácií, že ho prakticky nespoznáte. Vďaka nim však ide o doposiaľ najprepracovanejší a najpohodlnejšií PlayStation ovládač.

PREPRACOVANÉ SPÚŠTE
Tlačidlá R2 a L2 sa dočkali upraveného dizajnu i technológie. Teraz fungujú ako naozajstné spúšte, takže pri streľbe budete mať pocit, že máte prst na pravej spúšti zbrane. Perfektné sú tiež pri pretekárskych hrách, kedy môžete plynule dávkovať plyn či brzdenie.

VSTAVANÝ REPRODUKTOR
Oživte si hranie a vnímajte každú drobnosť vďaka zvukovým efektom vychádzajúcim priamo z ovládača. V niektorých hrách tak na vás napríklad bude hovoriť vysielačka alebo sa vám budú ozývať špeciálne zvuky.

DualShock 4 ovladač - Černý V2 + Fortnite (Neo Versa Bundle)


DOTYKOVÝ PANEL
DualShock 4 prináša úplne novú formu ovládania v podobe plochy, veľmi podobnej touchpadu z notebookov. Používa sa na ťuknutie, pretiahnutie alebo upustenie herných predmetov a otvára vzrušujúce herné možnosti.

PRIPOJENIE SLÚCHADIEL
Priamo v ovládači nájdete 3,5 jack konektor, vďaka ktorému do neho môžete zapojiť vaše vlastné akékoľvek slúchadlá. Už tak nemusíte pri hraní rušiť zvyšok rodiny, či si kupovať nákladné headsety.

SVETELNÁ LIŠTA
Aj Integrovaná svetelná lišta, ktorá svieti rôznymi farbami - a pomáha kamere PlayStation Kamera sledovať vašu polohu. V hrách mení svoju farbu napríklad podľa momentálneho zdravia vašej postavičky, prípadne bliká ako policajné sirény.

zdielaj na:

Video / Ukážka DualShock 4 ovládač - Čierny V2 + Fortnite (Neo Versa Bundle):

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť