GameExpres.sk
  Prihlásenie

Gamepad DualShock 4 Controller v2 - Steel Black - predobjednávka

Príslušenstvo ku konzole Playstation 4
Príslušenstvo ku konzole Playstation 4 Gamepad DualShock 4 Controller v2 - Steel Black
Kategória:hardware gamepad prislusenstvo
Výrobca:Sony
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
29.07.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

Steel Black ovládač ku konzole PlayStation 4.
POPIS Gamepad DualShock 4 Controller v2 - Steel Black:

DualShock 3 a napriek tomu prináša mnoho inovácií, že ho prakticky nespoznáte. Vďaka nim však ide o doposiaľ najprepracovanejší a najpohodlnejšií PlayStation ovládač.

PREPRACOVANÉ SPÚŠTE
Tlačidlá R2 a L2 sa dočkali upraveného dizajnu i technológie. Teraz fungujú ako naozajstné spúšte, takže pri streľbe budete mať pocit, že máte prst na pravej spúšti zbrane. Perfektné sú tiež pri pretekárskych hrách, kedy môžete plynule dávkovať plyn či brzdenie.

VSTAVANÝ REPRODUKTOR
Oživte si hranie a vnímajte každú drobnosť vďaka zvukovým efektom vychádzajúcim priamo z ovládača. V niektorých hrách tak na vás napríklad bude hovoriť vysielačka alebo sa vám budú ozývať špeiálne zvuky.

DualShock 4 prináša úplne novú formu ovládania v podobe plochy, veľmi podobnej touchpadu z notebookov. Používa sa na ťuknutie, pretiahnutie alebo upustenie herných predmetov a otvára vzrušujúce herné možnosti.

PRIPOJENIE SLÚCHADIEL
Priamo v ovládači nájdete 3,5 jack konektor, vďaka ktorému do neho môžete zapojiť vaše vlastné akékoľvek slúchadlá. Už tak nemusíte pri hraní rušiť zvyšok rodiny, či si kupovať nákladné headsety.

dualshock 4 steel black

SVETELNÁ LIŠTA
Aj Integrovaná svetelná lišta, ktorá svieti rôznymi farbami - a pomáha kamere PlayStation Kamera sledovať vašu polohu. V hrách mení svoju farbu napríklad podľa momentálneho zdravia vašej postavičky, prípadne bliká ako policajné sirény.

steel black

zdielaj na:

Video / Ukážka Gamepad DualShock 4 Controller v2 - Steel Black:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťPlayStation VR (PS4HW)
PlayStation VR (PS4HW)
275,00€
249,00€